تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 15:01

کد مطلب: 47765 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صدراعظم نوری: عارف میثاق نامه شورای پنجم را پس نگرفته‌است

دست اعضای شورای شهر همچنان برای شهردار شدن بسته است

مازندشورا: شهردارآنلاین: با وجود آنکه برخی خبرها حکایت از پس گرفته شدن میثاق نامه از اعضای شورای شهر پنجم خبر می داد اما یک عضو شورای شهر این خبر را تکذیب و تاکید کرد که همچنان دست اعضای شورا برای شهردار شدن بسته است.

مازندشورا:عضو هیات رئیسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان خبر پس گرفتن میثاق نامه شورای پنجم از سوی عارف را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، زهرا صدراعظم نوری (عضو هیات رئیسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان) در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر اینکه محمدرضا عارف بعنوان رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، میثاق نامه شورای پنجم را پس گرفته است تا ابتکار عمل برای اعضای شورا بیشتر شود، بیان داشت: این موضوع صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع صحت دارد که در پی درخواست‌های مکرر مردمی و سیاسی برای تصدی کرسی شهرداری تهران توسط محسن هاشمی، رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، میثاق نامه را پس گرفته است، بیان داشت: این موضوع را تکذیب می‌کنم، تلاش اعضای شورای شهر این است که به استعفا رای منفی بدهد.

عضو شورای شهر تهران، ری تجریش در ادامه تاکید کرد که براساس قانون اگر در جلسه علنی شورای شهر به استعفای شهردار رای مثبت داده شود؛ باید سرپرست تعیین شود.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورا #شورای #سیاستگذاری #شورای شهر #میثاق #اعضای #شورای پنجم #موضوع #تهران #اصلاح طلب #استعفا #اصلاح #رئیسه #شهردار #اصلاح‌طلبان #تکذیب #طلبان #صدراعظم #گرفته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دست اعضای شورای شهر همچنان برای شهردار شدن بسته است

*

*


X https://sport45.site/