تابستان گرمی در مازندران پیش‌رو داریم/ضرورت پرداخت قبوض برق برای افزایش بودجه استان

تاریخ انتشار : سه شنبه 14 فروردین 1397 - ساعت : 22:59

کد مطلب: 47776 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

تابستان گرمی در مازندران پیش‌رو داریم/ضرورت پرداخت قبوض برق برای افزایش بودجه استان

مازندشورا: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: معمولا در خرداد ماه شاهد افزایش مصرف برق هستیم امسال شاید زودتر شاید روند افزایش مصرف برق در استان باشیم.

مازندشورا:قاسم شهابی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: مصرف برق در تعطیلات نوروزی امسال در مازندران افزایش چشمگیری نداشته است.

وی با اشاره به طوفان روز نخست نوروز امسال در مازندران، گفت: مأموران شرکت برق بلافاصله نسبت به رفع مشکل در شبکه اقدام کردند و توانستند مشکل خاموشی را برطرف کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اعلام اینکه 325 نفر از مأموران شرکت توزیع برق مازندران به‌صورت 24 ساعته تا روز جمعه 17 فروردین ماه امسال در حالت آماده‌باش هستند، تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است امسال به دلیل کم‌آبی و گرمای زیاد مصرف برق افزایش یابد و تابستان گرمی را پیش‌رو خواهیم داشت.

این مسؤول یادآور شد: معمولا در خرداد ماه شاهد افزایش مصرف برق هستیم امسال شاید زودتر شاید روند افزایش مصرف برق باشیم.

شهابی ادامه داد: باتوجه به محدودیت‌های اعتباری که داشتیم برنامه‌های شرکت برق برای نوسازی و بهسازی شبکه تا حدودی اجرا شده است.

وی با تأکید بر اینکه توصیه اصلی ما مدیریت مصرف و استفاده بهینه از برق است، خاطرنشان کرد: حتی یک لامپ اضافی تعیین کننده خواهد بود که لازم است مردم به این مهم توجه کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در پایان گفت: چند روز باقی‌مانده تا 20 فروردین درخواست ما از مردم این است که مبالغ برق خود را پرداخت کنند تا بتوانیم به عنوان درآمد سال 96 بودجه و نقدینگی بیشتری را برای استان مازندران اختصاص دهیم.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #امسال #افزایش #توزیع #مدیرعامل #مأموران #اینکه #فروردین #شهابی #استان #پیش‌رو #پرداخت #بودجه #تابستان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تابستان گرمی در مازندران پیش‌رو داریم/ضرورت پرداخت قبوض برق برای افزایش بودجه استان

*

*


X https://sport45.site/