مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4778 -تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 -ساعت : 14:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خبر داد

صادرات دانش فنی مترو به کشورهای منطقه

مازندشورا: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: چشم انداز شرکت بهره برداری مترو تهران تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های بزرگ تخصصی منطقه است و امیدوارم به زودی دانش خود را در زمینه صنعت مترو به کشورهای همسایه صادر کنیم.

مازندشورا:

بلدیه|دکتر محمد احمدی بافنده با اشاره به اینکه ارتقای توان فنی و مهندسی با کمک دانشگاه علمی کاربردی و استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان در بومی سازی قطعات جزو اولویت‌های کاری در این شرکت است، افزود: مهم‌ترین رسالت شرکت بهره برداری مترو تهران جابجایی مسافر و ارائه بهترین خدمات در زمینه حمل و نقل ریلی است و با توجه به گسترش روز افزون مترو تهران، نیاز به نیروی متخصص در ایستگاه‌ها و بخش راهبری افزایش یافته است.احمدی بافنده با تاکید براینکه از توان دانشگاه‌های کشور در زمینه ارتقای فنی و مهندسی شرکت بهره برداری مترو تهران استفاده خواهد شد افزود: اکنون ما در شرکت بهره برداری مترو متخصصانی داریم که دانش فنی آنها در کشور بی نظیر است و با کمک این افراد در دانشکده علمی کاربردی مترو توان علمی مجموعه را بیش از پیش ارتقاء خواهیم داد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: در گام اول نیروهای اداری و داخلی شرکت که توان انجام کارهای تخصصی در بخش‌های عملیاتی مترو را دارند برای آموزش و کسب تخصص‌های لازم فراخوانده می‌شوند؛ ضمن آنکه برای آموزش‌های ضمن خدمت و ارتقاء توان فنی متخصصان شرکت هم برنامه ریزی جامعی در دست تدوین است.
بر اساس گزارش روابط عمومی مترو، وی ادامه داد: شرکت بهره برداری متر تهران امروز یک مجموعه فوق تخصصی در بین شهرداری‌های کشور است و به همین خاطر باید کارکنان آن هم از بهترین افراد متخصص باشند.
احمدی بافنده در ادامه به اهمیت بومی سازی قطعات مورد نیاز صنعت مترو اشاره کرد و گفت: این ارتقای توان تخصصی در کنار مشارکت با شرکت‌های دانش بنیان زمینه لازم را برای بومی سازی صنعت مترو فراهم می‌کند و این امر به طور جدی در حال پیگیری است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - برداری - زمینه - تخصصی - ارتقای - بافنده - احمدی - متخصص - افراد - ارتقاء - بهترین - ادامه - مجموعه - شرکت‌های - کاربردی - مهندسی - اشاره - استفاده - مدیرعامل - قطعات - بنیان - افزود -

نظر شما در مورد : صادرات دانش فنی مترو به کشورهای منطقه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها