نوروز امسال 6 نفر از غرق شدن در دریای مازندران نجات یافتند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 47781 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران:

نوروز امسال 6 نفر از غرق شدن در دریای مازندران نجات یافتند

مازندشورا: رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: 6 نفر نوروز امسال از غرق شدن در دریای مازندران نجات یافتند.

مازندشورا:نقی کریمیان امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در تعطیلات نوروز امسال 6 نفر در سواحل بابلسر، محمودآباد، نور و نوشهر از خطر غرق‌ شدن نجات یافتند که از این تعداد دو نفر به بیمارستان اعزام شدند.

وی بیان کرد: تعطیلات نوروز امسال غرق‌شدگی در دریای مازندران گزارش نشد.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به اینکه ناجیان غریق از ابتدای تعطیلات نوروزی تا عصر روز دوشنبه 13 فروردین ماه امسال در سواحل استان حضور داشتند، افزود: در حال حاضر در حال برنامه‌ریزی برای بازگشایی طرح‌های دریا ابتدای خرداد ماه امسال و تدارک برای کلاس‌های بازآموزی ناجیان غریق هستیم.

این مسؤول یادآور شد: 200 نفر از ناجیان غریق و 100 نفر از قایق‌رانان و جت‌رانان طی تعطیلات نوروزی در طرح‌های دریا فعال بودند.

کریمیان تصریح کرد: با گرم شدن هوا شاهد حضور مسافران در در دریای مازندران هستیم که توصیه ما به این افراد این است که کسی در ساحل نیست به دادشان برسد.

وی گفت: همچنین در این ایام و با گرم شدن هوا شاهد شنای افراد در رودخانه‌های استان هستیم که لازم است از این کار به شدت پرهیز کنند، چراکه بسیاری افراد در رودخانه‌های غرق شدند که هنوز اثری از پیکر آنان نیست، پس لازم است فرزندان خود را در کنار رودخانه‌ها تنها نگذارند.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امسال #مازندران #تعطیلات #هستیم #افراد #دریای #نوروز #ناجیان #طرح‌های #رودخانه‌های #استان #سواحل #یافتند #کریمیان #غواصی #ابتدای #نوروزی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نوروز امسال 6 نفر از غرق شدن در دریای مازندران نجات یافتند

*

*


X https://sport45.site/