تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 16:58

کد مطلب: 47810 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اصولگرایان انتظار رفتن شهردار را می کشند

عصبانیت خبرگزاری فارس از انتصابات نجفی

مازندشورا: شهردارآنلاین: اصولگرایان این روزها سخت در انتظار رفتن محمدعلی نجفی از شهرداری تهران هستند و این انتظار از عصبانیت آنها در مورد ادامه انتصابات در شهرداری تهران در رسانه هایشان مشخص است.

مازندشورا:خبرگزاری اصولگرای فارس امروز در خبری از اینکه انتصابات در شهرداری تهران ادامه داد انتقاد کرد و مدعی شد این کار با توجه به استعفای نجفی خارج از عرف است. 

به این مسئله توجه نکرده است که تا زمان اعلام نظر شورای شهر تهران در مورد استعفای شهردار حضور و تصمیمات او قانونی است اما ترجیح داده بگوید استرس برای شهردار خوب نیست و بهتر است انتصابات جدید نداشته باشد. 

در خبر خبرگزاری فارس آمده است:« ۴ روز دیگر استعفای نجفی در شورا شهر تهران بررسی می شود و شهردار تهران اصرار به رفتن دارد و معتقد است با توجه به بیماری که دارد استرس برایش خوب نیست و باید به درمان بیماری بپردازد و به گفته علیخانی عضو شورای شهر تهران نجفی چند روز دیگر عمل جراحی دارد.

با این حال انتصابات در شهرداری همچنان ادامه دارد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران که خودش هم بعد از استعفای نجفی منصوب شده است در احکام جداگانه ای  "بهنام ابوالقاسم پور" به عنوان معاون ورزش آقایان جایگزین "سیدجلال عسگری" و "علی عالی" به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان جایگزین " قاسم علی عسگری" شدند.»


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شهردار #استعفا #انتصابات #خبرگزاری #استعفای #شورا #شهرداری #عسگری #شورای شهر #جایگزین #شورای #ادامه #استرس #بیماری #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عصبانیت خبرگزاری فارس از انتصابات نجفی

*

*


X https://sport45.site/