تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 17:29

کد مطلب: 47818 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فضاهای تفریحی یزد افزایش می‌یابد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار یزد با بیان اینکه یزد در حوزه‌های تفریحی بسیار ضعیف است، گفت: در تلاش برای افزایش این فضاها هستیم تا هم برای مردم شهر و هم برای گردشگران جذاب و مهیج باشد.

مازندشورا: مهدی جمالی‌نژاد، پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری استان یزد در سال ۹۷ با اشاره به جهانی شدن بافت تاریخی شهر یزد اظهار داشت: جهانی بودن یزد به این معناست که ما نیاکان خوب، فهیم و تلاشگری داشته‌ایم اما باید از خود این سئوال را داشته باشیم که آیا ما نیز نیاکان خوبی برای آیندگان خود هستیم.

وی بیان کرد: ما نیز امروز به عنوان نیاکان آیندگان باید اقداماتی انجام دهیم که بتواند نویدبخش توسعه پایدار برای شهر باشد.

جمالی‌نژاد تاکید کرد: امسال رویکرد ما در شهرداری یزد این است که ضمن صیانت از بافت تاریخی و میراث گذشتگان، جاذبه‌های جدید نیز ایجاد کنیم.

شهردار یزد ادامه داد: یزد در حوزه‌های تفریحی بسیار ضعیف است و در تلاشیم در این زمینه قدم برداریم و به طور قطع کمک دستگاه‌های مختلف می‌تواند در این زمینه بسیار اثرگذار باشد.

وی تصریح کرد: برای ایجاد فضاهای تفریحی و مهیج، در تلاش برای اجرای پروژه‌هایی هستیم که هم برای مردم و هم برای گردشگران مفید و جذاب باشد.

شهردار یزد از مردم و دستگاه‌ها خواست تا در پروژه های تعریف شده، مشارکت کنند و با توجه به اینکه انگیزه خوبی هم در شورای شهر و هم در شهرداری یزد وجود دارد، به تحقق برنامه پنج ساله شهرداری کمک کنند.

وی تاکید کرد: بسیاری از مواردی که در برنامه پنج ساله مورد توجه قرار گرفته، از آرزوهای شهر بود و متعقدیم با اجرای برخی پروژه‌های ارزشمند می‌توان سرانه تفریحی استان یزد را افزایش داد و تحول بزرگی در شهر ایجاد کرد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تفریحی #ایجاد #نیاکان #شهرداری #شهردار #بسیار #زمینه #شورا #برنامه #اجرای #تاکید #آیندگان #امروز #جمالی‌نژاد #افزایش #شورای #استان #فضاهای #تاریخی #جهانی #هستیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فضاهای تفریحی یزد افزایش می‌یابد

*

*


X https://sport45.site/