تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47820 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رشد ۳۳ درصدی ورود مسافر به رودسر

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به ورود بیش از دو میلیون و ۵۵۱ نفر به این شهرستان طی ایام نوروز از رشد ۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه خبرداد.

مازندشورا:علی وارسته ظهر چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه شهرستان رودسر با اشاره به گام های مهم و تأثیرگذاری در حوزه سرمایه گذاری در سال جاری در این شهرستان ، اظهار کرد: در همین راستا همایشی با عنوان سرمایه گذاری در سه حوزه گردشگری، کشاورزی و تجارت در ماه جاری در شهرستان رودسر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری این همایش به کمک خواهد کرد تا بتوانیم ظرفیت های شهرستان در این حوزه را شناسایی کنیم، افزود: شهرستان رودسر در هر سه زمینه دارای شرایط و پتانسیل مناسبی است.

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به برگزاری نخستین جلسه نشست ستاد ساماندهی سواحل در ماه آینده در این شهرستان، گفت : در این نشست سعی خواهد شد از ظرفیت سواحل با مشارکت شهرداری ها و دهیاری ها به صورت مناسب بهره برداری شود.

وی در ادامه به موضوع گردشگری و جذب گردشگر در این شهرستان در نوزوز امسال اشاره و خاطرنشان کرد: با تقویت اماکن، تبلیغات محیطی و خدمات دهی مناسب و بهینه می توانیم از ظرفیت های مدارس به بهترین شکل استفاده کرد.

سرپرست فرمانداری رودسر همچنین به بهبود و ساماندهی در ایست بازرسی گلوگاه چابکسر نیز اشاره و گفت : با برطرف کردن برخی موانع تلاش شد در ایام نوروز مسافران و گردشگری مسافران و گردشگران با سهولت بیشتری به سفر خود ادامه دهند همچنین تلاش می شود شرایط سنتی موجود در ایستگاه بازرسی با امکانات و تجهیزات الکترونیکی تغییر دهیم .

به گفته وارسته فراهم کردن این چنین مواردی در نوروز امسال سبب ارتقای جایگاه شهرستان از رتبه ۱۱ سال گذشته به رتبه ۹ در نوروز امسال شد که نشان دهنده این بوده که از ظرفیت بخش مدارس نیز به خوبی بهره گیری شده است.

وی با تأکید برضرورت توجه به موضوع بوم گردی در توسعه صنعت گردشگری و تأکید استاندار گیلان بر فعال سازی این حوزه، تصریح کرد : قطعا با ظرفیت هایی که در این حوزه وجود دارد تلاش خواهیم کرد برخی از منطقه همانند رودخانه گزافرود، آچی رود و همچنین توسعه و تقویت بازارچه سرولات زمینه را در راستای افزایش درآمد زایی و اشتغال فراهم کنیم.

سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به ورود بیش از دو میلیون و ۵۵۱ هزار مسافر در ایام نوروز به این شهرستان، افزود: در مقایسه با مدت مشابه شاهد رشد ۳۳ درصدی هستیم.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرستان #رودسر #اشاره #ظرفیت #نوروز #گردشگری #سرپرست #امسال #همچنین #فرمانداری #بازرسی #وارسته #مدارس #تقویت #مسافر #مسافران #توسعه #تأکید #فراهم #سرمایه #موضوع #گذاری #شرایط #زمینه #افزود #درصدی #ساماندهی #ادامه #مناسب #سواحل #برگزاری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رشد ۳۳ درصدی ورود مسافر به رودسر

*

*


X https://sport45.site/