تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47822 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پذیرش۱۳۵هزارنفرتوسط ستاداسکان شهرداری همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار همدان گفت: نوروز امسال بیش از ۱۳۵ هزارنفر توسط ستاد اسکان شهرداری همدان پذیرش شدند.

مازندشورا:عباس صوفی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار نوروزی شهردار، معاونین و مدیران شهرداری با اعضای شورای شهر با تبریک سال نو و تشکر از اعضای شورای شهر به دلیل حمایت و پشتیبانی های شهرداری در اجرای برنامه ها گفت: موفقیت شهرداری همدان در انجام وظایف خود حاصل حمایت های شورا و انسجام در انجام کارها بوده که نتیجه آن رضایتمندی همشهریان و مسافران نوروزی بود.

عباس صوفی اضافه کرد: تمامی اقدامات و تلاشهای شبانه روزی که صورت گرفت با حمایت های شورا بود.

صوفی به افزایش بیش از ۶۰ درصدی شمار مسافران نوروزی در همدان اشاره کرد و گفت: بیش از ۱۳۵ هزار نفر تنها توسط ستاد اسکان شهرداری پذیرش شدند و این آمار بجز میهمانانی است که خود مستقیم در هتل ها یا اماکن اقامتی اسکان یافته بودند.           

وی اضافه کرد: خدمات دهی ستاد استقبال از بهار و مسافران نوروزی، در فضای بسیار خوبی انجام شد چرا که هماهنگی مناسبی بین دستگاه ها و نهادهای مرتبط صورت گرفته بود.

صوفی شعار امسال شهرداری همدان در انجام وظایف را جدیت و خلاقیت در کار اعلام کرد و افزود: هر اقدامی که در شهرداری صورت می پذیرد باید با خلاقیت باشد و با جدیت و کار جهادی انجام شود.

وی یادآور شد: همچنین در کنار این شعار، شهرداری و شورای پاسخگو را هم خواهیم داشت که در این راستا مرکز ۱۳۷ به صورت مکانیزه فعال بوده و مدیران و اعضای شورا پاسخگوی مردم خواهند بود.

شهرداری همدان در پایان سخنانش خبر داد: تا پایان فروردین ماه جاری کارهای عمرانی شروع خواهد شد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #شورا #همدان #نوروزی #حمایت #مسافران #شورای #اعضای #پایان #شورای شهر #خلاقیت #وظایف #مدیران #اضافه #اسکان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پذیرش۱۳۵هزارنفرتوسط ستاداسکان شهرداری همدان

*

*


X https://sport45.site/