تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 47827 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جبران کمبود سرانه های محلات پایتخت

مازندشورا: شهردارآنلاین: معان هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به پیش بینی مقدمات اجرای برنامه 5 ساله سوم شهرداری، گفت: براساس این برنامه با نگرش محله محوری پیش نیازها و نیازهای محلات تهران در جبران کمبودهای سرانه ای، ظرف 5 سال آینده مهیا می شود.

مازندشورا:حسن رباطی با اشاره به اینکه لایحه بودجه سال97 در روزهای پایانی سال گذشته به شهرداری ابلاغ شد، اظهار کرد: لایحه ابلاغی ملاک عمل شهرداری و اجرای برنامه ها در سال جدید خواهد بود.

وی با بیان اینکه مقدمات اجرای برنامه 5 ساله سوم با دستور دکتر نجفی از آبان ماه سال گذشته کلید خورده است، گفت: ساز و کار کمیسیون های این برنامه نیز مشخص شده است و شهرداری تهران براساس نگرش خود مبنی بر محله محوری و رویکرد مشارکتی شهروندان تلاش می کند، پیش نیازها و نیازهای محلات تهران را در جبران کمبودهای سرانه ای ظرف 5 سال آینده برطرف کند.

وی ادامه داد: امیدواریم با پیاده‌سازی برنامه 5 ساله سوم شهرداری که دستمایه حرکتی ما در سال 97 خواهد بود، با باور و اعتقادی که مدیریت شهری در ارائه خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان دارد بتوانیم گامی مؤثر در جهت ادای دین به آن‌ها برداریم.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #برنامه #شهرداری #اجرای #تهران #شهروندان #گذشته #سرانه #محلات #اینکه #لایحه #جبران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جبران کمبود سرانه های محلات پایتخت

*

*


X https://sport45.site/