تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 47834 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کرایه وسایط نقلیه عمومی درشهرکردافزایش نمی یابد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری شهرکرد هرگونه افزایش کرایه وسایط نقلیه عمومی در سطح شهر را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.

مازندشورا:مهرداد میرزائیان اظهار کرد: برای افزایش نرخ کرایه، تعرفه جدید تردد با تاکسی، اتوبوس و مینی بوس سرویس مدارس، از سوی این سازمان تدوین شده است که برای تصویب به شورای شهر پیشنهاد می شود. 
وی افزود: شورای شهر پس از بررسی این تعرفه ها، نتیجه را به استانداری و فرمانداری اعلام و در صورت تایید این 2مرجع، نرخ افزایش کرایه ها را به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری برای اجرا ابلاغ می کند. 
میرزائیان با بیان اینکه بررسی و تعیین افزایش تعرفه های وسایط نقلیه عمومی، اقدامی زمانبر است اظهار کرد: زمان دقیقی برای این امر نمی توان پیش بینی کرد. 
وی بیان کرد: در صورت ابلاغ تعرفه های جدید به شهرداری، نرخ کرایه ها از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.
وی ادامه داد: تا زمان طی این مراحل و تصویب شورای شهر و تایید استانداری و فرمانداری،افزایش نرخ کرایه ها ازسوی رانندگان تاکسی، اتوبوس و مینی بوس ها ممنوع است و شهروندان در صورت مشاهده تخلف می توانند مراتب را با شماره تماس های 137 و یا 33370014به شهرداری گزارش دهند. 
هم اینک یکهزار و 200دستگاه تاکسی گردشی و خطی، 250 دستگاه تاکسی هوشمند، 240دستگاه اتوبوس عمومی و مینی بوس سرویس مدارس جا به جایی دورن شهری شهروندان را در مرکز استان برعهده دارد.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کرایه #تاکسی #افزایش #تعرفه #شهرداری #شورای #شورا #اتوبوس #عمومی #شورای شهر #تایید #ابلاغ #فرمانداری #شهروندان #مدارس #نقلیه #وسایط #اظهار #سرویس #بررسی #تصویب #استانداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کرایه وسایط نقلیه عمومی درشهرکردافزایش نمی یابد

*

*


X https://sport45.site/