تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 فروردین 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 47839 چاپ به اشتراگ گذاشتن

1360 نفر از تورهای ری گردی بهره مند شدند

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 20 از بهره مندی 1360 نفر شهروند در قالب تورهای ری گردی و تهران گردی سه برج مهم تهران، در ایام تعطیلات نوروز 97 خبرداد.

مازندشورا:سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: اجرای تورهای ری گردی و تهران گردی یکی از فعالیت های گردشگری در ایام نوروز بود که در این مدت، 1360 نفر از این برنامه تفریحی بهره مند شدند.

صفوی با اشاره به اینکه تورهای گردشگری در قالب ری گردی، تهران گردی سه برج( طغرل، میلاد، آزادی) و تور نوستالژیک ویژه دهه شصت انجام شد، افزود: توزیع بسته های آموزشی، نقشه های معرفی اماکن گردشگری و حضور راهنما برای معرفی آثار تاریخی از نقاط قوت این تورهای گردشگری بود که با استقبال گسترده زائران، شهروندان و مسافران مواجه شد.

شهردار منطقه 20 ایام نوروز را فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت های شهرری برشمرد و گفت: علاوه بر نقشه های معرفی اماکن گردشگری تهران در ایستگاه های اطلاع رسانی و تورهای گردشگری، 5 هزار نسخه نقشه گردشگری ویژه اماکن تاریخی و مذهبی شهرری نیز توزیع شد.

بر اساس این گزارش چشمه علی، برج طغرل، آتشکده ری، گنبد اینانج از جمله اماکن تاریخی و حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و ابن بابویه از اماکن مذهبی شهرری درتورهای نیم روزه ری گردی بوده است.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گردشگری #اماکن #تورهای #معرفی #شهرری #تهران #تاریخی #مذهبی #توزیع #نوروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 1360 نفر از تورهای ری گردی بهره مند شدند

*

*


X https://sport45.site/