صفر شدن تلفات در حمل و نقل عمومی/ تشریح عوامل مهم کاهش تلفات جاده ای در نوروز ۹۷

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 08:49

کد مطلب: 47846 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عبدالهاشم حسن نیا خبر داد:

صفر شدن تلفات در حمل و نقل عمومی/ تشریح عوامل مهم کاهش تلفات جاده ای در نوروز ۹۷

مازندشورا: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای: با وجود افزایش ۱۵ درصدی سفر‌ها تلفات انسانی در ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری به صفر رسید.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از خبرگزاری صداوسیما، عبدالهاشم حسن نیا گفت: از ۲۴ اسفند تاکنون ۶۷۱ هزار سفر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شده است که هفت میلیون مسافر را جابجا کرده اند و خوشبختانه هیچگونه تلفاتی گزارش نشده است.

وی گفت: ۱۱۷ هزار راننده در دو هزار و ۵۰۰ شرکت مسافربری آموزش های لازم را دیده اند و این عامل مهم در کاهش تلفات حمل و نقل عمومی مسافری است.

حسن نیا به ثبت ۴۶ میلیون تردد با دو هزار و ۲۰۰ دستگاه تردد شمار در طرح نوروزی از ۲۴ اسفند تاکنون اشاره کرد و گفت: امسال کنترل بی سابقه ای صورت گرفت و سفرها ۱۵ درصد افزایش یافت.

وی گفت: بیشترین ورودی و خروجی را کلانشهر تهران با ۱۱ میلیون تردد داشته است و محورهای تهران- کرج با چهار میلیون و فیروزکوه - قائمشهر ، هراز با یک میلیون تردد و محور کندوان با بیش از ۹۰۰ هزار مسافرت بیشترین ترددها را به خود اختصاص داده اند.

حسن نیا گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون یک میلیون و ۷۳۰ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۴۱ برقرار شده است که وضع جوی و راهها را خواستار شده اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای

برچسب ها : #میلیون #عمومی #تلفات #تاکنون #تهران #نوروزی #بیشترین #اسفند #گزارش #عبدالهاشم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صفر شدن تلفات در حمل و نقل عمومی/ تشریح عوامل مهم کاهش تلفات جاده ای در نوروز ۹۷

*

*


X https://sport45.site/