تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 10:40

کد مطلب: 47847 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آخرین وضعیت جاده های کشور؛

ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد.

مازندشورا: با اشاره به اینکه در حال حاضر در تمام محورهای مواصلاتی کشور ترافیک روان است، گفت: با وجود ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی، مداخلات جوی به شکل بارش برف در ارتفاعات محور هراز  و کرج- چالوس دیده شود. همچنین بارش باران در اغلب محورهای استان مازندران، گلستان، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد، محور رشت- لاهیجان استان گیلان و محور شیراز- کازرون استان فارس دیده می شود.


وی در ادامه با اشاره به مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محدوده کدوک محور فیروزکوه، محدوده علی آباد محور چالوس، محدوده امام زاده هاشم در محور هراز، محور کیاسر ـ سمنان در استان مازندران، محور امامقلی در یزد و گردنه تیوان در استان خراسان رضوی، اظهار کرد: رانندگان باید به نکات ایمنی مربوط به وضعیت مه گرفتگی در این محورها توجه کنند و ضمن کاستن از سرعت وسایل نقلیه خود، چراغ خودرو را روشن نگه دارند.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به وزش باید شدید در اکثر محورهای مواصلاتی استان خراسان جنوبی و محور تربت حیدریه به مشهد در استان خراسان رضوی نیز تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان همزمان با قرار گرفتن در شرایط جوی نا مساعد این است که تا جای ممکن زمان سفر خود را به  شرایط جوی مناسب موکول کنند و نکات ایمنی را که اصلی ترین آن رعایت سرعت مطمئنه است را در نظر بگیرند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #محورهای #مواصلاتی #ترافیک #محدوده #خراسان #اشاره #ایمنی #نکا #رانندگان #شرایط #مازندران #چالوس #وضعیت #گرفتگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی

*

*


X https://sport45.site/