تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 12:35

کد مطلب: 47851 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امروز صورت گرفت؛

بررسی تخلفات مهرآباد و ترمینال غرب

مازندشورا: شهردارآنلاین: تیم ویژه تعزیرات حکومتی بر اساس شکایت های دریافتی مردمی با حضور در فرودگاه مهرآباد و ترمینال غرب به بررسی وضعیت تخلفات پارکینگ ها پرداخت.

مازندشورا:تیم ویژه تعزیرات حکومتی در قالب گشت مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت، مسائل مطرح در شکایات مردمی راجع به پارکینگ ترمینال غرب و فرودگاه مهرآباد را با حضور در این دو محل بررسی کرد.

پس از بررسی های بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت مشخص شد که نرخ دریافتی از مردم براساس نرخ نامه اتحادیه بوده و اضافه دریافتی رخ نداده است.

امید شهرآبادی رئیس شعبه تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی گفت: مساله گرانی و گرانفروشی با هم متفاوت است، چرا که گرانی به افزایش نرخ یک کالا و خدمات مربوط است در حالی که گرانفروشی اضافه دریافتی از نرخ تعیین شده برای کالا و خدمات است و تعزیرات حکومتی مسئولیت رسیدگی به گرانفروشی را بر عهده دارد که براساس گزارش بازرس حاضر در گشت، در پارکینگ ترمینال غرب و فرودگاه مهرآباد گرانفروشی انجام نشده بود.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گرانفروشی #دریافتی #بررسی #حکومتی #تعزیرات #مهرآباد #ترمینال #اضافه #خدمات #براساس #گرانی #پارکینگ #مشترک #تجارت #فرودگاه #بازرس

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بررسی تخلفات مهرآباد و ترمینال غرب

*

*


X https://sport45.site/