..دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 22:59

کد مطلب: 47853 چاپ به اشتراگ گذاشتن

..دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان

مازندشورا: �هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران در آستانه سال جدید با مدیر کل اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در این دیدار مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن تبریک سال نو با تاکید بر تعامل و همکاری بیش از پیش دو مجموعه ، از اجرایی شدن
 برنامه های راهبردی در سازمان نظام مهندسی ابراز خشنودی کرد .

مهندس بهادری در این نشست ضمن تاکید بر نظارت دقیق در فعالیت های ساختمانی و عمرانی تسریع نمود: نظارت دقیق، تقویت و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها در مازندران حاصل همدلی و تعامل این دو مجموعه است.

وی گفت : استفاده از مهندسان با تجربه و مجرب می تواند در تسریع عملیات اجرایی پروژه های ساختمانی و همچنین مصرف بهینه مصالح و امکانات موثر باشد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اظهار داشت : نظام مهندسي ، بزرگترين تشكل مهندسي كشور است و به علت اهميت موضوع زيرساختها و ساختمان و ارتباط آن با آحاد جامعه از اهميت ويژه برخوردار است، بنابراين ، وزارت راه و شهرسازي براي آن جايگاه و ارزش خاصي قائل است.

وي با تاكيد بر تعامل و همراهي اداره كل راه و شهرسازي با سازمان نظام مهندسي ساختمان استان اظهار داشت: اين تعامل و همكاري مي تواند اثرات مثبتي را در معماري و ساخت و سازهاي استان داشته باشد.

همچنین در این دیدار با توجه به درپیش بودن آزمون نظام مهندسی و انتخابات هیئت مدیره و توجه دقیق و اهتمام  جدی برای برگزاری هرچه مطلوب تر آن در آینده نزدیک تاکید خاص بعمل آمد .  

گفتنی است : تاکید ویژه بر نظارت عالیه ماده 34 و 35 قانون نظام مهندسی و اهتمام جدی برای پیگیری آن از مطالبات مدیر کل راه و شهرسازی استان در این نشست بوده است.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #استان #شهرسازی #تاکید #تعامل #مهندسی #ساختمان #دیدار #مهندسي #نظارت #مازندران #همچنین #تواند #شهرسازي #اهميت #اظهار #اجرایی #مهندس #اداره #بهادری #مجموعه #ساختمانی #تسریع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ..دیدار هیات رئیسه نظام مهندسی ساختمان مازندران با مدیر کل راه و شهرسازی استان

*

*


X https://sport45.site/