باقی‌مانده سود سهام عدالت تا پایان فروردین ماه به مشمولان پرداخت می‌شود/ بازماندگان نسبت به ثبت‌نام در سایت سهام عدالت اقدام کنند.

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 فروردین 1397 - ساعت : 16:31

کد مطلب: 47856 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران:

باقی‌مانده سود سهام عدالت تا پایان فروردین ماه به مشمولان پرداخت می‌شود/ بازماندگان نسبت به ثبت‌نام در سایت سهام عدالت اقدام کنند.

مازندشورا: معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت: باقیمانده سود سهام عدالت تا پایان فروردین ماه امسال به مشمولان سهام پرداخت می‌شود.

مازندشورا:پرویز خالقی امروز درباره پرداخت سود سهام عدالت در شهرستان ساری، اظهار کرد: مشمولان سود سهام عدالت در کشور تعداد 49 میلیون و 226 هزار و 193 نفر هستند که این تعداد در استان مازندران حدود 2 میلیون و 364 هزار و 369 نفر است که 4.7 درصد از مشمولان کل کشور را شامل می‌شود.

وی افزود: تاکنون 19 گروه از مشمولان سود سهام عدالت در استان سود سهام عدالت عملکرد سال 95 توسط دولت را در دو مرحله قبل و بعد از اسفند ماه 96 دریافت کردند تنها شاغلان و کارکنان و بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی در استان که 617 هزار و 288 نفر هستند و 26 درصد از کل مشمولان سود سهام عدالت هستند سود را به‌صورت کامل دریافت نکرده و در حال دریافت کردن سود هستند که تا پایان فروردین ماه با آنها تسویه خواهد شد.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران با اشاره به اینکه فقط آن دسته از کسانی که شماره شبا برگرفته از حساب بانکی خود را در سایت سهام عدالت ثبت کردند سود دریافت می‌کنند،گفت: تعدادی از افراد که عملیات ثبت نام را انجام ندادند شامل افرادی هستند که فوت شده یا تمایلی نداشتند یا تاکنون اقدامی نکردند که در مورد افراد فوت شده دولت در ادامه سود سهام عدالت را به ورثه پرداخت می‌کند و تعدادی که هنوز به سایت مراجعه نکردند به صورت تک تک اعضا با در دست داشتن شماره شبا حساب بانکی برای ثبت نام به سایت www. Sameness..ir مراجعه کنند.

این مسؤول یادآور شد: اگر والدین دارای فرزندی زیر 18 سال هستند که شماره حساب بانکی ندارد به بانک مراجعه کرده و حساب بانکی افتتاح کرده و سپس شماره شبا را در سایت سهام عدالت درج کنند.

خالقی در پایان گفت: سود سهام پرداختی به مشمولان برای عملکرد سال 95 دولت بوده و درمورد پرداخت سود سهام عملکرد سال 96 دولت میتوان گفت که شرکت‌ها طی مهلت 4 ماهه که پایان سال مالی آنها 29 اسفند است پس از برگزاری مجمع سود در نظر گرفته شده برآورد شده و پس از انجام مراحل تصویب شده و در سال 97 واریز می‌شود که دولت همه سود را به مردم پرداخت می‌کند.

86048/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #عدالت #مشمولان #پرداخت #شماره #دریافت #پایان #بانکی #استان #اقتصادی #مازندران #مراجعه #عملکرد #نکردند #می‌کند #افراد #تعدادی #میلیون #فروردین #دارایی #اداره #خالقی #تعداد #تاکنون #معاون #اسفند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : باقی‌مانده سود سهام عدالت تا پایان فروردین ماه به مشمولان پرداخت می‌شود/ بازماندگان نسبت به ثبت‌نام در سایت سهام عدالت اقدام کنند.

*

*


X https://sport45.site/