تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 08:33

کد مطلب: 47863 چاپ به اشتراگ گذاشتن

لزوم حمایت نمایندگان شورای شهرازدکترنجفی

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم تهران در شورای چهارم با ابراز اطمینان از اینکه نمایندگان شورای پنجم به عهد خود با مردم تهران وفادارند، حمایت تمام قد شورای شهر از دکتر نجفی در ادامه مسئولیت ایشان به عنوان شهردار تهران را نشانه وفای به عهد اعضای شورا دانست.

مازندشورا:محمد حقانی در حاشیه مراسمی که با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری تهران، شورایاران و متخصصان و کارشناسان شهری در محل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و در حمایت از مدیریت شهری برگزار شده بود، گفت: دکتر نجفی عالمی فرهیخته و دانشمندی آگاه نسبت به مسائل مدیریتی است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با ابراز امیدواری نسبت به استمرار حضور دکتر نجفی که با درایت و ذکاوت شورای شهر انتخاب شد، افزود: امیدوارم ایشان به زودی سلامتی کامل خود را بازیابند و با استحکام و صلابت به سرِ کار خود بازگردند و وظیفه خطیر و سخت مدیریت پایتخت را با توفیق بیش از پیش ادامه دهند.

حقانی با اشاره به اینکه کلان شهر تهران باید به شهر «امید، مشارکت و شکوفایی» و شهری سرشار ا امنیت و عطوفت تبدیل شود، اظهار کرد: سامان بخشی به شهری نا به سامان که با مخاطرات محیط زیستی فراوانی رو به روست، جز با همت و مشارکت تک تک مسئولان شهری و شهروندان آن ممکن نیست و همه باید در سازندگی شهرمان نقش آفرینی کنیم.

وی با بیان اینکه برای ساختن شهر باید به لا به لای محلات و کوچه پس کوچه های شهر سر بزنیم و اگر می خواهیم مسیر یک خیابان فرعی را تغییر بدهیم یا یک اتوبان سراسری در شهر بسازیم، باید از قبل نظر مردم را بپرسیم و برابر آن عمل کنیم، تصریح کرد: اگر مسئولان خواسته اکثریت را اجابت کنند، در این صورت مردم نیز با همه وجود از نظام و کشور خود محافظت کنند.

نماینده مردم تهران در شورای چهارم در پایان با تأکید بر اینکه «تجربه» و «تخصص»، به منزله دو بال پرواز برای موفقیت در مدیریت محسوب می شود، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، چرا که یک یک شهروندان از «حیات» تا «ممات» و از زمان تولد تا هنگام مرگ با شهرداری سر و کار دارند.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مدیریت #شورا #تهران #اینکه #شورای #شهروندان #شورای شهر #مسئولان #سامان #حقانی #حمایت #مشارکت #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : لزوم حمایت نمایندگان شورای شهرازدکترنجفی

*

*


X https://sport45.site/