تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 10:35

کد مطلب: 47869 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستورالعمل نجفی برای"حمایت از کالای ایرانی"

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار تهران با صدور نخستین دستورالعمل خود در سال جدید با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، کلیه واحدهای تابعه شهرداری تهران را ملزم به حمایت از محصولات تولید داخل کرد.

مازندشورا: محمدعلی نجفی شهردار تهران در این دستورالعمل خطاب به معاونان، مشاوران، شهرداران مناطق، مدیران کل و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران نوشت که بخشنامه ١١ دی ٩٦ مدیریت شهری مبنی بر «مدیریت هزینه ها در شهرداری تهران» که در آن بر استفاده و خرید تجهیزات و ملزومات با کیفیت تولید داخل و اجتناب از خرید محصولات خارجی تاکید شده بود، مورد استناد قرار گرفته است.

با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و تاکید معظم له بر نقش و وظیفه آحاد مردم و مسئولان در حمایت از کالای ایرانی، ضمن تاکید مؤکد بر بخشنامه مذکور، تمامی واحدهای تابعه ملزم به رعایت کامل مفاد آن هستند.

شهردار تهران در دستورالعمل ابلاغی خویش تاکید کرد: بدیهی است حمایت از کالای ایرانی و خودداری از خرید محصولات خارجی به عنوان وظیفه مسئولان مربوطه قلمداد خواهد شد و صرفاً مواردی که محصول تولید داخل با کیفیت مشابه موجود نباشد و برای ارائه خدمت به شهروندان، چاره ای جز استفاده از محصول خارجی وجود نداشته باشد، از این دستورالعمل مستثنی خواهند بود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #دستورالعمل #تاکید #ایرانی #حمایت #کالای #خارجی #محصولات #مسئولان #محصول #تولید #وظیفه #عنوان #مدیریت #مدیران #شهردار #تابعه #شهرداری #استفاده #بخشنامه #کیفیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستورالعمل نجفی برای"حمایت از کالای ایرانی"

*

*


X https://sport45.site/