مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 47875 -تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 -ساعت : 10:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجلیل از کارگردان «لاتاری» در سینما سپهر ساری  + عکس و فیلم

توسط حوزه هنری مازندران صورت گرفت

تجلیل از کارگردان «لاتاری» در سینما سپهر ساری + عکس و فیلم

مازندشورا: همزمان با اکران فیلم لاتاری در سینما سپهر ساری از از محمدحسین مهدویان کارگردان، سیدمحمود رضوی تهیه کننده و ساعد سهیلی بازیگر فیلم لاتاری توسط حوزه هنری استان مازندران تجلیل به‌عمل آمد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، شب گذشته فیلم سینمایی «لاتاری» با حضور کارگردان، تهیه کننده و یکی از بازیگران این فیلم در سینما سپهر ساری اکران شد.

فیلم سینمایی «لاتاری» یکی از پُرفروش‌ترین فیلم‌های سال جاری به‌شمار می‌رود که از ابتدای سال جاری در سینماهای استان مازندران به نمایش گذاشته شد.

کارگردان لاتاری در پایان اکران فیلم در سینما سپهر ساری با بیان اینکه خیلی خوشحالم در مردم مازندران هستم، گفت: استقبال خوبی از فیلم سینمایی لاتاری در مازندران شده است که از این مسئله خوشحالیم.

محمدحسین مهدویان با بیان اینکه مردم شمال به سینما علاقه زیادی دارند، اظهار کرد: خوشحالم که مردم ساری و مازندران از فیلم‌های سینمایی استقبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه سینما با حمایت مردم زنده است، افزود: حضور مردم در سینمای قدیمی و پرخاطره سپهر ساری بسیار دلگرم کننده است.

کارگردان فیلم سینمایی لاتاری بیان کرد: به حمایت مردم نیاز داریم تا از آثار هنری مانند لاتاری استقبال شود.

تهیه کننده لاتاری نیز در جمع مردم ساری در سینما سپهر با بیان اینکه حضور پرشور مردم در سینما و استقبال از لاتاری بسیار دلگرم کننده است، اظهار کرد: بسیار خوشحالیم که از لاتاری به اینگونه استقبال می‌شود.

سیدمحمود رضوی افزود: استقبال از لاتاری در مازندران و مشهد به خوبی صورت گرفته است.

بازیگر لاتاری (نقش امیرعلی) نیز در این مراسم با اشاره به اینکه خیلی خوشحالم که در ساری هستم، اظهار کرد: استقبال خوبی از فیلم لاتاری در ساری و مازندران شده است.

ساعد سهیلی بیان کرد: ابراز احساسات مردم در قسمت‌های مختلف لاتاری جالب بود و نشان از درک بالای بینندگان دارد.

گلوریا هاردی همسر فرانسوی ساعد سهیلی نیز در پایان با قدردانی از استقبال مردم از فیلم سینمایی لاتاری گفت: از اینکه به شهر زیبای ساری و در جمع مردم این شهرستان حضور دارم خوشحالم و امیدوارم باری دیگر به ساری سفر کنم و دریای زیبای آن را ببینم.

نظر گلوریا هاردی همسر ساعد سهیلی بازیگر نقش اول لاتاری درباره ساری

به گزارش فارس، در پایان از محمدحسین مهدویان کارگردان، سیدمحمود رضوی تهیه کننده و ساعد سهیلی بازیگر فیلم لاتاری توسط حوزه هنری استان مازندران تجلیل به‌عمل آمد.

لاتاری فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان، نویسندگی ابراهیم امینی و محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است که اسفند سال گذشته در سینماهای ایران اکران شد.

86031/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لاتاری - مازندران - استقبال - سینما - سینمایی - اینکه - کارگردان - کننده - سهیلی - خوشحالم - محمدحسین - مهدویان - بسیار - اظهار - پایان - اکران - بازیگر - هاردی - زیبای - دلگرم - سیدمحمود - افزود - گلوریا - خوشحالیم - فیلم‌های - گزارش - گذشته - سینماهای - استان - شهرستان - تجلیل - حمایت -

نظر شما در مورد : تجلیل از کارگردان «لاتاری» در سینما سپهر ساری + عکس و فیلم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*