تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47879 چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه‌اندازی تاکسی تلفنی معلولان درمشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار مشهد گفت: به‌زودی تاکسی تلفنی ویژه جانبازان و معلولان در مشهد راه‌اندازی می‌شود.

مازندشورا:قاسم تقی‌زاده خامسی در دیدار با جانبازان آسایشگاه امام خمینی(ره) با بیان اینکه «از صمیم قلب به دنبال این هستم تا شهر برای جانبازان و معلولان مناسب‌سازی شود»، اظهار کرد: اولین اقدام که در طرح استقبال از بهار ۹۷ صورت گرفت گل‌کاری داخل و جلوی در منازل جانبازان توسط معاونت خدمات شهری شهرداری در آستانه سال نو بود.

وی با بیان اینکه «تاکنون منزل ۶۷ تن از جانبازان گل‌کاری شده است»، ادامه داد: طرح دیگری که در این راستا به اجرا گذاشته شده مناسب‌سازی ورودی و خروجی منازل این جانبازان به معابر شهری و پیاده‌روها جهت تسهیل آمدوشد آنان است.

شهردار مشهد تصریح کرد: در راستای تسهیل رفت و آمد معلولان و جانبازان با وسایل نقلیه عمومی، ۲۰ دستگاه اتوبوس مناسب‌سازی شده برای سوار و پیاده شدن معلولان به ناوگان اتوبوسرانی شهرداری مشهد اضافه شده است. همچنین مناسب‌سازی پیاده‌روهای شهر برای معلولان نیز توسط معاونت شهرسازی شهرداری مشهد در حال انجام است.

شهردار مشهد افزود: لیست منازل جانبازان در حوزه خدمات شهری موجود است تا در زمستان و هنگام بارش برف به صورت ویژه برای برف روبی و نمک پاشی جلوی در منزل این عزیزان انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد با انتصاب مشاور امور معلولان و انجام کارهایی که برای فرهنگسازی در حوزه جانبازان و معلولان آغاز شده است، مانند همه کشورهای دنیا شاهد احترام مردم کشورمان به معلولان و جانبازان باشیم.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #جانبازان #معلولان #مناسب‌سازی #شهرداری #منازل #شهردار #تسهیل #خدمات #گل‌کاری #اینکه #اظهار #معاونت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راه‌اندازی تاکسی تلفنی معلولان درمشهد

*

*


X https://sport45.site/