تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47880 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تخریب ملک ناایمن در خیابان ۱۷ شهریور

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 12 از تخریب ملکی در خیابان ۱۷ شهریور به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و بی توجهی به اخطارها خبر داد.

مازندشورا:پیمان حسین محسنی، شهردار منطقه 12 با اعلام این خبر افزود: صبح امروز و پس از بارها اخطار به مالک  و پس از ارایه گزارش کمیته رفع خطر و ارسال آن به معاون  دادستان تهران و اخذ دستور قضایی؛  همکاران ناحیه ۵ منطقه در معیت عوامل   انتظامی و همراهی نمایندگان رسانه های گروهی با ورود به ملک نسبت به رفع خطر و تخریب اقدام کردند .

محسنی ادامه داد : ملک مورد نظر در سه طبقه طی مدت تقریبی یک سال توسط شهرداری با نصب داربست هایی با تیرآهن نگهداری می شد تا مبادا در خیابان ریزش کند ولیکن مالک کماکان هیچ اقدام موثری انجام نداد.

وی افزود: در منطقه  ۱۲ حدود ۲۰۰۰ ملک ناایمن وجود دارد که شناسایی شده و البته تعدادی از آنها توسط خود مالکین رفع خطر و مقاوم سازی شده و مابقی نیز در دستور کار قرار  دارد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه 12؛ وی ضمن تاکید بر حفظ ایمنی شهروندان بر اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تاکید نمود و گفت : مدیریت شهری از هیچ اقدامی برای ایمنی شهر کوتاهی نخواهد کرد .

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #منطقه #اقدام #تاکید #ایمنی #دستور #اعلام #ناایمن #خیابان #محسنی #تخریب #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تخریب ملک ناایمن در خیابان ۱۷ شهریور

*

*


X https://sport45.site/