تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 47881 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محور آزادی متحول می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه 9 از راه اندازی دهکده کارآفرینی برای اشتغال 270 نفر در سال 97 و تحول در محور میدان آزادی خبر داد.

مازندشورا:سید علی مفاخریان با اشاره به اهم رویکردهای مدیریت شهری در منطقه 9 برای سال آینده اظهار کرد: در سال 97 برنامه های تحول آفرین، تحول زا و توسعه ای را در دستور کار خود قرار می دهیم تا وضعیت منطقه در شرایط بحران اقتصادی بهتر و به منطقه ای پرتحرک و بانشاط برای شهروندان تبدیل شود.
 
وی از افتتاح 50 پروژه منطقه ای و فرامنطقه ای در نخستین ماه های سال 97 خبر داد و گفت: این پروژه ها شامل پروژه های عمرانی، اجتماعی، ترافیکی، خدمات شهری و فضای سبز است. ضمن اینکه در نظر داریم دهکده کار آفرینی را در راستای ایجاد اشتغال برای 270 نفر از شهروندان پیگیری کنیم. پیش بینی ما این است پروژه در سال 97 اجرایی و راه اندازی شود.

شهردار منطقه 9 ادامه داد: اجرای 15 پروژه نیز در فروردین ماه آغاز می شود و به مرور زمان تا پایان سال 97 در اختیار مردم قرار می گیرد. 

به گفته مفاخریان پروژه کتابخانه دکتر قریب از جمله پروژه های فرهنگی است که در سال 97 اجرا می شود. 

وی در بخش دیگری از سخنانش به اجرای اصلاحات هندسی و ایجاد دسترسی خیابان تفرش در پادگان شهرک توحید و تحولاتی که در مسیر محدوده پادگان جی انجام می شود، پرداخت و گفت: امیدواریم با اجرای طرح خیابان استاد معین و یادگار امام(ره) و پروژه های اقتصادی که در حال تدوین است، کسب و کار در منطقه 9 رونق روزافزون پیدا کند.

شهردار منطقه 9 تاکید کرد: در نظر داریم تا محور آزادی (خیابان آزادی) و برج آزادی را در سال 97 متحول کنیم. همچنین ورزشگاهی را در محدوده خیابان 21 متری جی احداث می کنیم. در همین محدوده ادامه خیابان استاد معین آزاد سازی می شود و به خیابان 30 متری جی متصل می شود. 

مفاخریان گفت: همچنین با احداث زیرگذر استاد معین، اتصال محور شمال به جنوب خیابان آزادی که موجب اتصال منطقه 2 به منطقه 9 می شود، اجرایی می شود. 

وی در پایان به ساماندهی دستفروشان و استفاده از ظرفیت استارت آپ ها در حوزه های اقتصادی پرداخت و خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت پروژه های تملکی برای توسعه فضای سبز مانند زمینی که در جنب بیمارستان شریعت رضوی، پادگان جی و زمین پتوبافی قرار دارد از دیگر اقدامات سال 97 است. 

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #منطقه #پروژه #خیابان #آزادی #مفاخریان #استاد #پادگان #اجرای #محدوده #اقتصادی #پرداخت #احداث #ظرفیت #استفاده #اتصال #همچنین #ادامه #شهروندان #توسعه #متحول #داریم #ایجاد #شهردار #اجرایی #پایان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : محور آزادی متحول می شود

*

*


X https://sport45.site/