وجود ۲۰۰۰ ملک ناایمن در منطقه ۱۲ تهران/ تخریب یک ملک ناایمن با دستور قضایی

تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 15:52

کد مطلب: 47894 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تأکید ستاد مديريت بحران بر حفظ ایمنی شهروندان؛

وجود ۲۰۰۰ ملک ناایمن در منطقه ۱۲ تهران/ تخریب یک ملک ناایمن با دستور قضایی

مازندشورا: مدیر ستاد بحران منطقه ۱۲ شهرداری تهران گفت: در این منطقه حدود ۲ هزار ملک ناایمن شناسایی که البته تعدادی از آنها به دست خود مالکان رفع خطر و مقاوم‌سازی شده است و مابقی در دستور کار تخریب قرار دارد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا ملک مدیر ستاد بحران منطقه ۱۲ شهرداری تهران گفت: امروز ملکی در خیابان ۱۷ شهریور به علت رعایت نکردن نکات ایمنی و خطرساز بودن با مجوز مقام قضایی تخریب شد.

وی در حاشیه تخریب این ملک افزود: صبح امروز و پس از بارها اخطار به مالک و پس از ارایه گزارش کمیته رفع خطر و ارسال آن به معاون دادستان تهران و اخذ دستور قضایی؛ همکاران ناحیه ۵ منطقه به همراه عوامل انتظامی و همراهی نمایندگان رسانه های گروهی با ورود به ملک نسبت به رفع خطر و تخریب اقدام کردند.

ملک ادامه داد: ملک مورد نظر در ۳ طبقه طی مدت تقریبی یک سال توسط شهرداری با نصب داربست هایی با تیرآهن نگهداری می شد تا مبادا در خیابان ریزش کند اما مالک کماکان هیچ اقدام مؤثری انجام نداد.

وی به خبرگزاری صداوسیما گفت: در منطقه ۱۲ حدود ۲ هزار ملک ناایمن شناسایی که البته تعدادی از آنها به دست خود مالکان رفع خطر و مقاوم سازی شده است و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر ستاد بحران شهردای منطقه ۱۲ تهران با تأکید بر حفظ ایمنی شهروندان و اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تصریح کرد: مدیریت شهری از هیچ اقدامی برای ایمنی شهر کوتاهی نخواهد کرد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #منطقه #تهران #تخریب #ایمنی #شهرداری #ناایمن #دستور #بحران #خیابان #اقدام #گزارش #قضایی #تأکید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وجود ۲۰۰۰ ملک ناایمن در منطقه ۱۲ تهران/ تخریب یک ملک ناایمن با دستور قضایی

*

*


X https://sport45.site/