تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت : 16:31

کد مطلب: 47897 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر ناکارآمد در هرمزگان تغییر می‌کند

مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار هرمزگان گفت: هر زمانی که لازم باشد بدون یک روز تاخیر مدیر ناکارآمد تغییر می‌کند.

مازندشورا:فریدون همتی در اولین نشست اجرایی مدیران استان در سال ۹۷ در شورای حفاظت از منابع آب گفت: ارزیابی شش ماهه من از تلاش مدیران و دستگاه‌های استان در مجموع مثبت و قابل قبول است.

وی افزود: مدیران استان در مجموع اراده خوبی برای خدمت رسانی و بهبود امور دارند و تغییر زمانی مثبت است که به وضعیت بهتری منجر شود. مدیران استانی باید بدانند که تا آخرین لحظه و روزی که مسئولیت دارند باید با تمام توان برای پیش برد امور و حل مشکلات مردم تلاش کنند.

وی گفت: هر زمانی که لازم باشد بدون یک روز تاخیر مدیر ناکارآمد تغییر می‌کند امام هر مدیری که تغییر نکرده است نشان از رضایت نسبی از عملکرد وی بوده است و مدیران نیز باید سعی کنند با تلاش جهادی به مردم خدمت رسانی کنند.

استاندار هرمزگان از رسانه‌ها و فعالان شبکه‌های اجتماعی خواست با طرح مسائل، پیشنهادها و برنامه‌های خوب، به مدیران و دستگاه‌ها استان انرژی مثبت بدهند.

همتی افزود: امسال بارندگی‌ها ۹۰ درصد کمتر از میانگین بلند مدت استان بوده است. اکنون ذخایر سدها و منابع آب استان بسیار کم است و برای عبور از این بحران و جلوگیری از جیره بندی نیاز به صرفه جویی در مصرف آب است.

همتی افزود: رسانه‌ها و صداوسیما باید با اطلاع رسانی در این زمینه به کاهش مصرف آب کمک کنند و آموزش و پرورش نیز باید به شکل جدی در زمینه مصرف آب فرهنگ سازی کند. تلاش می‌شود تا آب شیرین کن‌های در دست ساخت در استان هر چه زودتر به بهره برداری برسد تا بخشی از کمبودها جبران شود.

همتی افزود: مصرف کننده گان عمده آب در استان شناسایی شده اند و تلاش می‌شود از این مصرف کننده گان مانند فضای سبز شهری و برخی صنایع، کم شود. تمام تلاش مان بر این است که کار به جیره بندی و قطعی آب نکشد و امیدواریم با دعای مردم در ماه‌های پیش رو شاهد بارندگی هم باشیم.

مدیر آب و فاضلاب شهری هرمزگان نیز در این نشست گفت: لوازم و دستگاه‌های کاهنده مصرف آب در بخش مصرف خانگی می‌تواند تا ۳۰ درصد مصرف آب را کاهش دهد. شهر بندرعباس بیش از هزار و ۶۰۰ کیلومتر شبکه لوله کشی آب دارد که ۴۵ درصد از این شبکه عمر بالای سی سال دارد و نیازمند نوسازی است.

هوشنگ ملایی مدیر آب منطقه هرمزگان نیز در این نشست گفت: انتظار می‌رود دستگاه‌هایی مانند شهرداری در کنار توسعه فضای سبز شهری، وابستگی خود به آب شرب را کاملا قطع کند و از منابع دیگر آبی استفاده کند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #مدیران #هرمزگان #تغییر #افزود #رسانی #منابع #رسانه‌ها #مانند #زمانی #زمینه #کننده #مجموع #می‌کند #دستگاه‌های #ناکارآمد #دارند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیر ناکارآمد در هرمزگان تغییر می‌کند

*

*


X https://sport45.site/