مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4791 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 -ساعت : 10:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران:

دلیل خزان زودرس پایتخت

مازندشورا: رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: امسال هنوز گزارش کیفیت آب شهر تهران به شورای شهر ارسال نشده است.

مازندشورا:

بلدیه|رحمت الله حافظی در پاسخ به پرسشی در خصوص کیفیت آب پایتخت در ایام تابستان گفت: در سال ۹۳ به استناد گزارش یکی از سازمان های رسمی در خصوص افزایش نیترات آب پایتخت ابراز نگرانی کردیم که پس از این هشدار در سال بعد کیفیت آب شهر تهران بهتر شد هرچند برخی از شهرستان های اطراف همچنان نیترات بالایی داشت.وی ادامه داد: در سال گذشته خط لوله ای از سد ماملو به شمال شهر و شرق تهران وارد شد و شاهد آن بودیم که کیفیت آب نسبت به سال گذشته بهتر بود اما امسال به دلیل آنکه هنوز آن گزارشات به کمیسیون سلامت ارسال نشده نمی توان اظهارنظر قطعی در این خصوص داشت و در حال نامه نگاری و پیگیری برای ارسال این گزارش به شورای شهر هستیم.
دلیل برگ‌ریزان تابستانه درختان پایتخت
حافظی در خصوص خزان زودرس درختان پایتخت گفت: تغییرات اقلیم، آلودگی هوا و گرمای هوا دلیل خزان زودرس چند سال اخیر درختان پایتخت است امسال نیز گرمای هوا مضاعف شده بنابراین شاهد برگ ریزان درختان پایتخت هستیم.
به گفته وی، برگ ریزان زودرس پایتخت به شهر و شهروندان آسیب وارد می کند و با ایجاد سیکل معیوب تاثیری که درختان قدیمی می توانند در کاهش آلودگی هوا داشته باشند را کم اثر می کند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پایتخت - درختان - زودرس - کیفیت - تهران - هستیم - آلودگی - ارسال - ریزان - شورای شهر - گرمای - نیترات - شورای - سلامت - گزارش - کمیسیون - گذشته - امسال -

نظر شما در مورد : دلیل خزان زودرس پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها