تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 09:01

کد مطلب: 47912 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شورا موافق استعفای نجفی نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از تلاش بر متقاعد کردن نجفی مبنی بر ماندن در شهرداری خبرداد.

مازندشورا:ناهید خداکرمی با اشاره به درخواست استعفای نجفی از پست شهرداری تهران و بررسی این موضوع در جلسه روز یکشنبه (فردا) شورای شهر  گفت: نجفی اعلام کرده که  علت اصلی استعفایش، بیماری و درمان طولانی‌ مدت است درصورتی‌که معتقدیم نوع بیماری نجفی، بیماری است که شاید برخی دیگر هم به آن مبتلا باشند اما باعث نشده است که آنها از مسئولیت خود کناره‌گیری کنند و هم به درمان پرداختند و هم به مسئولیت خود ادامه دادند.

وی با بیان اینکه امیدواریم که نجفی متقاعد به ماندن شود، گفت:  نجفی دوره درمان سختی را پیش رو دارد اما می‌تواند که  در این دوران  قائم‌مقامی مورد اعتماد انتخاب کند و بعد از درمان به شهرداری برگردد.

 خداکرمی با بیان اینکه اعضای شورای شهر موافق استعفای نجفی نیستند چراکه معتقدیم مدیریت شهری باید ثبات داشته باشد ادامه داد: مبارزه با فساد برای هر فردی، هزینه دارد و طبیعی است که افرادی که در دوره گذشته بیت‌المال را به تاراج می‌بردند، اکنون مقابل مبارزه با فساد مقاومت می کنند و نباید در مقابل این فشارها سر فرود اورد چه بسا نجفی هم بارها عنوان کرد که اگر بیمار جدیدی حادث نمی شد،  فشار بیرونی دلیلی بر استعفا نبود.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استعفا #درمان #بیماری #استعفای #شورا #مبارزه #مقابل #اینکه #شورای شهر #مسئولیت #شهرداری #شورای #معتقدیم #موافق #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورا موافق استعفای نجفی نیست

*

*


X https://sport45.site/