تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 10:46

کد مطلب: 47923 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آموزش بازیافت به بیش از22هزارخانوار

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 گفت: 22 هزار 124 خانوار ساکن این منطقه در سال گذشته از آموزش های اداره بازیافت در قالب طرح چهره به چهره و دریافت بروشور بهره مند شده اند.

مازندشورا:مهرداد زنگنه فر روز شنبه در جمع خبرنگاران با تأکید بر نهادینه کردن آموزش های تفکیک پسماند و اهمیت آن در حفظ محیط زیست افزود: این تعداد از خانوارها ضمن برخورداری از این آموزش ها ،کیسه های بازیافت و بروشور نیز دریافت کردند.
وی یکی از اولویت های اداره بازیافت این منطقه را آموزش به شهرک ها و مجتمع های بالای 20 واحد اعلام کرد و گفت: این فعالیت طی سال گذشته همراه با توزیع پنج هزار و 76 کارت اشتراک در بین خانوارساکن در مجتمع ها ارائه شده است.
به گفته زنگنه فر، مراکز بهداشتی درمانی، مساجد و پایگاه های بسیج از دیگر اماکنی هستند که از آموزش های بازیافت بهره مند شده اند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 اضافه کرد: کارشناسان بازیافت از ابتدای سال گذشته با مراجعه به 163 مدرسه، بیش از 34 هزار دانش آموز را با اهمیت بازیافت و نحوه تفکیک پسماندهای خشک و تر آشنا کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین 135 تفاهم نامه نیز با مراکز تجاری، اداری و آموزشی در راستای طرح 'آسمان آبی زمین پاک' منعقد شده است.
منطقه 19 شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. این منطقه ب‍‍ا وس‍‍عت‍‍ی برابر 92 کی‍لومت‍ر مرب‍‍ع دارای پنج ن‍‍احی‍ه و 14 مح‍له است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بازیافت #آموزش #منطقه #مراکز #شهرداری #تهران #گذشته #مجتمع #اهمیت #زنگنه #تفکیک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آموزش بازیافت به بیش از22هزارخانوار

*

*


X https://sport45.site/