تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 13:18

کد مطلب: 47940 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مجید فراهانی:

هنوز هیچ تصمیمی برای بعد از رای گیری استعفای شهردار نگرفته ایم/ تعیین سرپرست در دستورکار نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران در خصوص تصمیماتی که اعضا در صورت اصرار نجفی بر استعفا خواهند گرفت ،گفت: هنوز هیچ تصمیمی برای آنچه پس از رای گیری پیش می آید اتخاذ نشده و قرار است پس از بررسی استعفا و رای گیری درباره این موارد تصمیم گیری کنیم.

مازندشورا:مجید فراهانی در گفت و گو با شهردار آنلاین در خصوص جلسه رای گیری برای استعفای شهرداری تهران گفت: موضوعات دیگری هم در دستور کار شورا قرار داردکه امیدواریم برای بررسی این موضوعات نیز زمان باشد. 

او در پاسخ به اینکه در صورت اصرار شهردار تهران بر استعفا شورا چه تصمیمی برای آینده شهرداری خواهد گرفت، گفت: هنوز هیچ تصیمی برای آنچه پس از رای گیری پیش می آید اتخاذ نکرده ایم و قرار است پس از بررسی استعفا و رای گیری درباره این موارد تصمیم گیری کنیم.

به گفته فراهانی اعضای شورای شهر هیچ تصمیمی نیز در خصوص تعیین سرپرست نگرفته اند و مشخص نیست در جلسه فردا این مطلب مطرح شود یا خیر.

به گزارش شهردار آنلاین در جلسه فردا محدودیتی برای اظهار نظر مخالفان و موافقان در خصوص استعفای شهردار وجود ندارد، اما در نهایت رای اعضای شورای شهر سرنوشت شهرداری را رقم خواهد زد و به گفته تعدادی از اعضا اصرار نجفی بر رفتن یا ماندن تاثیری بر این تصمیم نخواهد داشت.

گرچه شهردار تهران پس از اعلام نتیجه رای گیری می تواند بار دیگر استعفا کند اما تا زمانی که این استعفا از سوی اعضای شورا پذیرفته نشود اداره شهر به عهده او خواهد بود.

با وجود اظهارات مجید فراهانی مبنی بر اینکه هنوز تصمیمی برای جایگزین احتمالی شهردار اتخاذ نشده است، تعدادی از اعضای شورای شهر از پیشنهاد انتخاب قائم مقام به نجفی در زمان درمان خبر داده اند. 

به گفته افشین حبیب زاده دیگر عضو شورای شهر تهران ، نجفی علت اولیه استعفای خود را بیماری اعلام کرد که با توجه به اینکه اخیرا متوجه این بیماری شده و درمان نیز زمانبر است به همین دلیل بخشی از انرژی وی را خواهد گرفت و به لحاظ اخلاقی درست نیست که وی به عنوان شهردار تهران با چنین مشکلی مدیریت خود را حفظ کند و مصمم بود تا ضمن استعفااز شهرداری تهران، به درمان خود برسد.

وی با بیان اینکه نجفی معتقد بود که با وجود بیماری ادامه کار وی در شهرداری تهران مفید نخواهد بود، گفت: البته اعضاء بعد از شنیدن سخنان وی مباحث مختلف و پیشنهاداتی را ارائه کردند و حتی اعضا پیشنهاد دادند که وی قائم مقامی را انتخاب کند تا بتواند به درمان خود برسد اما نجفی عنوان کرد که اساسا با قائم مقام موافق نیست چرا که در همه امورات شهرداری قصد دارد که ورود جدی داشته باشد.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استعفا #شهردار #شورا #تهران #شهرداری #استعفای #اینکه #فراهانی #تصمیمی #درمان #اعضای #شورای شهر #شورای #بیماری #نخواهد #پیشنهاد #عنوان #تعدادی #اعلام #اصرار #سرپرست #تعیین #نگرفته #آنلاین #موضوعات #اتخاذ #بررسی #تصمیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هنوز هیچ تصمیمی برای بعد از رای گیری استعفای شهردار نگرفته ایم/ تعیین سرپرست در دستورکار نیست

*

*


X https://sport45.site/