تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 15:18

کد مطلب: 47956 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعتبارات شهرداری گناوه افزایش یافت

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار گناوه با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری گناوه، گفت: تکمیل پل خور گردشگری گناوه تسریع شود.

مازندشورا:ماشاالله احمدی پیش از ظهر شنبه در نشست بررسی روند اجرایی پل خور گردشگری گناوه اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در گناوه تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی تکمیل پل خور گردشگری گناوه را بسیار مهم دانست و اضافه کرد: هم اکنون پیشرفت فیزیکی مناسبی را در این پروژه شاهد نیستیم و می‌طلبد که شاهد تسریع در روند اجرا و تکمیل این پروژه باشیم.

شهردار گناوه با اشاره به پیشرفت مالی ۴۵درصدی این پروژه خاطرنشان کرد: از اعتبار ۳۴ میلیارد ریالی این پروژه تاکنون ۱۰.۳ میلیارد ریال پرداخت شده است و ۱۰ میلیارد ریال اوراق مشارکت این پروژه در حال پرداخت است.

وی با بیان اینکه تاکنون فقط شمع‌های این پروژه اجرایی شده است، پیمانکار پروژه باید این طرح را بر اساس برنامه زمان‌بندی اجرا کند تا در هفته دولت امسال شاهد بهره‌برداری از پروژه باشیم.

احمدی با بیان اینکه نیمه‌کاره بودن این پروژه باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده است، ادامه داد: تکمیل این پروژه نقش بسیار مهمی در بهبود بخش گردشگری در شهرستان گناوه خواهد داشت.

وی با اشاره به افزایش ۴۱ درصدی اعتبارات شهرداری گناوه در سال جاری، اضافه کرد: اعتبارات شهرداری گناوه از ۳۳ میلیارد تومان به ۵۵ میلیارد تومان رسیده است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #گناوه #میلیارد #تکمیل #گردشگری #اعتبارات #شهرداری #تاکنون #پرداخت #تومان #اینکه #اشاره #اضافه #احمدی #افزایش #اجرایی #بسیار #پیشرفت #باشیم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعتبارات شهرداری گناوه افزایش یافت

*

*


X https://sport45.site/