مطالبات 31 هزار میلیارد ریالی بانک‌های مازندران وصول شود

تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47962 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران:

مطالبات 31 هزار میلیارد ریالی بانک‌های مازندران وصول شود

مازندشورا: استاندار مازندران در جلسه شورای هماهنگی بانک‌ها بر وصول مطالبات 31 هزار میلیارد ریالی بانک‌های مازندران و قرار دادن آن در چرخه اقتصادی تاکید کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان با اشاره به اینکه باید به رسالت خود بیندیشیم و از آن غافل نشویم و وظایف خود را بهنگام انجام دهیم، گفت: نظام بانکی نیازمند یک تحول اساسی است و پاسخگویی به جامعه، نقش مهم بانک‌ها است.

وی با اشاره به اینکه سهم بازار و سهم فرصت‌ها، امروزه برای بانک‌ها تعیین‌کننده است، افزود: با روش‌های گذشته نمی‌توان نظام بانکی را به‌درستی تداوم بخشید و باید فرصت‌های کاری را شناسایی و براساس آنها بهنگام پاسخگویی و خدمت کرد.

استاندار مارندران پشتیبانی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه‌ای را از جمله ماموریت‌های مهم بانک‌ها برشمرد و با تاکید بر اینکه فرصت منابع باید توسعه محور شود، یادآور شد: شتاب بخشیدن به روند توسعه نیازمند هم‌گرایی، همفکری و همکاری در سطوح مختلف و نگاه یکپارچه کاری است.

اسلامی با بیان اینکه باید تصویرسازی دقیقی از پروژه‌های توسعه‌ای استان و طرح‌های دارای بازدهی اقتصادی داشت، اظهار کرد: پشتیبانی از پروژه‌های استان به‌عنوان محرک‌های اقتصادی در سال 97 نیازمند منابع و نقش‌آفرینی هر یک از بخش‌ها است و بانک‌ها نیز باید سهم خود را در این زمینه مشخص و ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه بانک‌ها باید برای تحقق هدف‌گذاری‌های کلان استان نقش مهمی دارند، گفت: بانک‌های استان می‌توانند برای رونق کسب و کار، تقویت اشتغال و اجرای طرح‌هایی که بازگشت سرمایه را تضمین می‌کند، بسیار کمک کنند.

استاندار مازندران بر نقش موثر بانک‌ها در فعال کردن  واحدهای تولیدی نیمه‌فعال و دارای مشکل تاکید کرد و افزود: مشارکت در اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام استان از دیگر مأموریت‌های بانک‌ها است.

اسلامی با بیان اینکه مدل‌های توسعه‌ای استان باید برنامه‌محور شوند، تصریح کرد: بیکاری مهم‌ترین دغدغه استان است و باید موانع چرخه فعالیت را برطرف کرد.

وی مولدسازی منابع و رفع موانع تولید را از جمله ماموریت‌های کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان دانست و گفت: تکریم ارباب رجوع با رفتارهای متفاوت و مسؤولانه و احساس رضایت‌مندی در مردم باید از سوی پرسنل بانک‌ها مورد توجه باشد.

استاندار مازندران بر تقویت جریان امیدافزایی در جامعه و حرکت برای کاهش دغدغه‌های مردم، رونق اشتغال و کسب و کار، پیگیری پروژه‌های توسعه‌ای، سرمایه‌گذاری، محرومیت‌زدایی و ... در سال 97 در استان تاکید کرد.

در آغاز این جلسه اسلامیان، مدیر امور شعب بانک ملی استان و رئیس کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان، با بیان اینکه در سال 96 تعداد 14 بانک استان 125 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف با اولویت رونق تولید و اشتغال پرداخت کرده‌اند، گزارشی از میزان منابع، مصارف و تسهیلات اعطایی بانک‌ها در سال 96 ارائه کرد.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #استان #بانک‌ها #اینکه #بانک‌های #توسعه‌ای #استاندار #مازندران #منابع #پروژه‌های #اشتغال #نیازمند #اشاره #هماهنگی #اسلامی #تاکید #کمیسیون #دارای #مختلف #موانع #تسهیلات #تولید #توسعه #تقویت #اقتصادی #افزود #بانکی #بهنگام #میلیارد #پاسخگویی #جامعه #سرمایه‌گذاری #پشتیبانی #فرصت‌های #ماموریت‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مطالبات 31 هزار میلیارد ریالی بانک‌های مازندران وصول شود

*

*


X https://sport45.site/