به‎حق بودن انتقاد در بحث مشکلات نظارت بر بازار عید/ تقویت نظارت بر بازار مازندران

تاریخ انتشار : شنبه 18 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 47963 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پاسخ به انتقاد نماینده ولی فقیه در مازندران عنوان شد

به‎حق بودن انتقاد در بحث مشکلات نظارت بر بازار عید/ تقویت نظارت بر بازار مازندران

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در استان مازندران در خطبه‌های نماز جمعه استان مازندران از روند نظارت بر بازار عید گلایه کرد و مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران این گلایه‌ها را وارد دانسته و قول دادند تا نسبت به رفع آن اقدام کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های روز گذشته نماز جمعه مرکز استان مازندران از نحوه توزیع کالا و قیمت‌های آن در ایام نوروز به شدت گلایه داشت، انتقاد از افزایش چندباره قیمت اقلام ضروری از مواردی بود که نماینده ولی فقیه در مازندران بیان و در این باره اظهار کرد: گزارش‌های زیادی در ارتباط با برخی نارسایی‌های نظارتی در این بخش وجود داشت.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران همچنین به برخی ناهنجاری‌های موجود در استان به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی مطالبی را در خطبه‌های نمازجمعه مطرح کردند.

*فارس درباره بحث توزیع اقلام، نحوه نظارت‌ها و مشکلاتی که امام جمعه ساری مطرح کردند با حسین اصغرزاده مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت‌وگو کرده است که موارد به شرح زیر عنوان شده است؛


وی در ارتباط با تذکرات مطرح شده  نماینده ولی فقیه در نمازجمعه مرکز استان مازندران، گفت: اظهارات آیت‌الله طبرسی برای ما قابل قبول است و سعی می‌کنیم  در آینده تلاش بیشتری انجام دهیم؛ فرمایش ایشان مورد تایید است و سعی می‌کنیم روند در این بخش نظارت‌ها تقویت شود.


اصغرزاده اضافه در پاسخ به این سوال که آیا تعداد بازرس‌ها کاهش پیدا کرده است، افزود: نظارت‌ها در این بخش وجود داشت و تعداد بازرسان ما کاهش پیدا نکرده است، ممکن است گزارشاتی در اختیار ایشان قرار گرفته است که به ما نرسیده است اما دغدغه‌های ایشان در ارتباط با بحث نظارتی را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم.


مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: اقدامات نظارتی در سطح استان انجام شده است موارد مطرح شده نماینده ولی فقیه را بررسی می‌کنیم.


86004/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #نماینده #استان #نظارت #نظارتی #ارتباط #نظارت‌ها #انتقاد #می‌کنیم #اصغرزاده #موارد #تعداد #تجارت #بازرسی #توزیع #بازار #عنوان #تقویت #طبرسی #اقلام #خطبه‌های #نمازجمعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : به‎حق بودن انتقاد در بحث مشکلات نظارت بر بازار عید/ تقویت نظارت بر بازار مازندران

*

*


X https://sport45.site/