تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 08:31

کد مطلب: 47972 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ناهید خداکرمی در گفت‌‌و گو با شهردارآنلاین:

شورا از هیچ کسی برای ماندن نجفی مایه نگذاشته است/بعید است شورا استعفای شهردار را قبول کند

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر در خصوص تغییر نظر نجفی برای استعفا گفت: هیچ صحبتی با آقای خاتمی یا هر کدام از شخصیت‌های اصلاح طلب برای منصرف کردن نجفی از استعفا نشده است و شورا تصمیمی برای واسطه شدن کسی را ندارد.

مازندشورا:ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران با اشاره به جلسات بررسی استعفای نجفی در گفت‌و گو با خبرنگار شهردارآنلاین گفت: تاکنون برای تغییر نظر شهردار تهران از استعفا با هیچ یک از شخصیت‌های سیاسی صحبتی نشده است و شورا از هیچ شخصیتی برای این کار مایه نگذاشته است. 

او با بیان اینکه متن استعفای نجفی شفاف و واضح است، گفت: هیچ صحبتی با آقای خاتمی یا هر کدام از شخصیت‌ها نشده است و شورا تصمیمی برای واسطه شدن کسی را ندارد، نجفی در جلسه چهاردهم فروردین بار دیگر بر استعفای خود تاکید کرد و دو طرف با هم صحبت کردند اما شورا از تصمیم شهردار قانع نشد.

عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورا ادامه داد: نجفی امروز فرصت دارد تا شورا را برای خروج خودش از شهرداری قانع کند اما به نظر رای مثبت به استعفای او بعید باشد.

او همچنین در باره انتخاب سرپرست در جلسه امروز شورای شهر گفت: برای هیچ گزینه‌ای نه فکر کردیم نه صحبتش شده است، همه تصمیم‌ها به جلسات بعد از رای گیری موکول خواهد شد و حتی در صورت مثبت بودن رای اعضا به استعفا در این جلسه سرپرستی انتخاب نخواهد شد.

 

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورا #استعفا #استعفای #شهردار #صحبتی #امروز #شورای شهر #جلسات #شورای #خداکرمی #شهردارآنلاین #نگذاشته #ناهید #تهران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورا از هیچ کسی برای ماندن نجفی مایه نگذاشته است/بعید است شورا استعفای شهردار را قبول کند

*

*


X https://sport45.site/