تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 09:27

کد مطلب: 47985 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمره قبولی پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار کلانشهر تبریز گفت: پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر در ایام تعطیلات نوروز با ارایه خدمات ۲۴ ساعته به شهروندان و مسافران نورورزی، نمره قابل قبولی کسب کرد.

مازندشورا:ایرج شهین باهر خدمات‌رسانی بانک شهر به شهروندان و مسافران در روزهای پایانی سال گذشته و ایام تعطیلات نوروز سال جدید را قابل قبول توصیف کرد و افزود: آنچه که از عملکرد بانک شهر در ایام تعطیلات نوروزی در سطح شهرهای کشور و به‌ویژه شهر تبریز شاهد بودیم، نشان از تلاش مضاعف و بی‌وقفه همکاران این مجموعه با عظمت دارد.

وی با اشاره به وجود رقابت شبکه بانکی بیان کرد: بانک شهر در ایام نوروز اثبات کرد که  تعطیلی در این مجموعه معنی ندارد و همیشه آمادگی ارائه خدمت را دارد.

شهردار کلانشهر تبریز تصریح کرد: در ایام نوروز با توجه به حجم مبادلات پولی بالا، دستگاه‌های خودپرداز پاسخگو نیستند و نیاز به خدمات شعب بانکی بسیار ضروری است که در این میان، شعب و پیشخوان‌های بانک شهر عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود برجای گذاشتند.

وی ادامه داد: بانک شهر توانسته خدماتی در سطح استانداردهای بالای بانکی به مردم ارائه دهد و این عملکرد شایسته قدردانی است.

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #بانکی #نوروز #عملکرد #ارائه #تعطیلات #مجموعه #تبریز #پیشخوان‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمره قبولی پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر

*

*


X https://sport45.site/