تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 11:01

کد مطلب: 47992 چاپ به اشتراگ گذاشتن

متن استعفای شهردار تهران

تا زمان تعیین جانشین با همه توان به کار ادامه خواهم داد

مازندشورا: شهردارآنلاین: محمدعلی نجفی در متن استعفای خود از شهرداری تهران تاکید کرد که عارض شدن بیماری جدیدی خدمتش را منتفی ساخته است اما تا زمان تعیین فرد جانشین با همه توان به کار ادامه خواهد داد.

مازندشورا: متن کامل نامه استعفای شهردار تهران به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس هاشمی

رئیس محترم شورای اسلامی تهران، ری و شمیرانات

با تقدیم سلام؛ جنابعالی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر می دانید که من با احساس تکلیف برای خدمت به همشهریان عزیزم، مسئولیت شهرداری را پذیرفتم و در این مدت کوتاه مسئولیتم در مبارزه با غول فساد و انجام برنامه ها بر مبنای خرد و تدبیر و انصاف و عدالت و ساماندهی امور شهرداری و شهر تهران از هیچ کوششی فروگذار نکردم تا در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و مردم شریف تهران سربلند باشم.

اکنون که شهرداری تهران از بخش مهمی از تنگناها و مشکلات عبور کرده و راه حل هایی برای چالش ها و کمبودها پیش بینی و تدبیر گشته است متاسفانه عارض شدن بیماری جدیدی که درمان آن طولانی است و مسلما بخشی از انرژی و توان مرا تحلیل خواهد برد امکان دارد خدمت اینجانب را منتفی ساخته است و بیم آن می رود که در صورت تداوم این وضع زحمات و دستاوردهای قبلی از بین برود و به مدیریت شهر و اداره آن لطمات جدی وارد آید فلذا ازاعضای شویای شهر اسلامی شهر که به اتفاق آرا مسئولیت داره شهر را به من محول نمودند استدعا دارم برای حفظ مصحلت شه رو مردم نجیب تهران عذر مرا بپذیرند.

دوستان عزیز شورا می دانند که من بدون کمترین تعلل و سستی و تردید و به قصد اصلاح سیستمی، همه تهدیدها و توهین ها و تهمت ها را پذیرفتم و دم برنیاوردم و هم اکنون نیز بر آن مواضع ایستادم و تا زمان تعیین فرد جانشین با همه توان به کار ادامه خواهم داد. در عین حال توقع دارم که شورای محترم با اتحاد تصمیمی عاجل، فرصت معالجه به موقع را برای بنده فراهم سازد.

از پیشگاه ملت بزرگ ایران و به ویژه همشهریان عزیز طلب بخشش و دعای خیر دارم و امیدوارم به لطف و بزرگواری خود به تقصیرها و مقصورهای بنده به دیده اغماض بنگرند.

... و البته داوری نهایی با خداست که بهترین داورهاست.

و العاقبه للمتقین

محمدعلی نجفی


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شورا #شورای #محترم #شهرداری #اسلامی #پیشگاه #تدبیر #اکنون #استعفا #شهردار #پذیرفتم #تعیین #جانشین #ادامه #استعفای #همشهریان #مسئولیت #خواهم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تا زمان تعیین جانشین با همه توان به کار ادامه خواهم داد

*

*


X https://sport45.site/