تشریح عملکرد ۳۹ ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی/ افزایش ۵ میلیون تومانی وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی/ دعوت از خبرنگاران برای بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 12:09

کد مطلب: 47996 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تابش در نشست رسانه‌ای بنیاد مسکن اعلام کرد:

تشریح عملکرد ۳۹ ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی/ افزایش ۵ میلیون تومانی وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی/ دعوت از خبرنگاران برای بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

مازندشورا: رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن تشریح عملکرد ۳۹ ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از خبرنگاران دعوت کرد تا بازدیدی از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه داشته باشند و همچنین از افزایش ۵ میلیون تومانی وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگاران پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارشی از عملکرد ۳۹ ساله آن بنیاد را ارائه کرد و گفت: در برنامه عمران روستایی در سراسر کشور برای سال ۹۷ طرح بازنگری ۳۳ هزار  و ۴۴۸ روستا را در دستور کار داریم که همه آن‌ها پروسه طرح هادی را طی می‌کنند، خوشبختانه در تهیه طرح هادی و تسهیل آن به مرز ۱۰۰ درصدی رسیده‌ایم.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در ۹۹۸ روستا طرح هادی روستایی در سال ۹۷ اجرا خواهد شد که هم‌اکنون ۳ هزار و ۵۲۰ روستا به صورت نیمه‌تمام طرح هادی در آن‌ها به اجرا درآمده است.

تابش همچنین از صدور ۳ میلیون و ۱۸۸ هزار سند خبر داد و گفت: در سال ۹۷، ۱۲۰ هزار سند صادر می‌کنیم، همچنین در سه سال اخیر واگذاری سند مالکیت برای ۱۹۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در ارائه خدمات فنی و صدور پروانه ساختمانی تا کنون ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد خدمات فنی را از بنیاد مسکن دریافت کرده‌اند.

تابش گفت: در تهیه طرح برای بافت باارزش روستایی تا کنون ۸۴ طرح تهیه شده است و در نظر داریم در سال جاری ۳۹ طرح را تهیه کنیم، در بخش اجرا نیز در این موضوع در ۵۹ روستا عملیات اجرایی آغاز شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: بودجه عمران روستایی در سال ۹۶، ۱۹۱۲ میلیارد تومان بود که از این میزان ۶۰ درصد تخصیص داده شد و دریافتی از خزانه ۴۷ درصد بود، این روند در سال جاری ۲ هزار و ۱۷۹ میلیارد تومان رسیده است که امیدواریم در سال جدید ۱۰۰ درصد منابع را دریافت کنیم.

ادامه دارد...


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #بنیاد #روستایی #روستا #اسلامی #انقلاب #همچنین #ادامه #میلیون #خدمات #میلیارد #دریافت #تومان #عمران #عملکرد #خبرنگاران #ارائه #داریم #آن‌ها

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تشریح عملکرد ۳۹ ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی/ افزایش ۵ میلیون تومانی وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی/ دعوت از خبرنگاران برای بازدید از روند بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

*

*


X https://sport45.site/