تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 13:05

کد مطلب: 48009 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نجفی با روحیه جدیدی فعالیتش را ادامه دهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه استدلال های استعفا را قبول دارم گفت: باید به این نکته مهم توجه داشت که تغییرات مدیریتی در تهران مساله ساده ای نیست.

مازندشورا:مرتضی الویری روز یکشنبه در پنجاه و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و نخستین جلسه علنی این شورا در سال 97 که به بررسی موضوع استعفای شهردار تهران اختصاص دارد به عنوان مخالف استعفا افزود: خاطره تلخ شورای اول را به یاد دارم که به عنوان شهردار تهران استعفا دادم.
وی اظهار کرد: آن زمان اختلاف جدی میان شورا و شهرداری وجود داشت که به همین دلیل عنوان کردم اگر شورای شهر روی فرد دیگری تفاهم می کند من استعفا خواهم داد.
الویری اضافه کرد: آقای حجاریان امضای هشت نفر از 15 عضو را آوردند که این افراد روی آقای ملک مدنی تفاهم داشتند و من نیز به بلافاصله استعفای خود را نوشتم و این موضوع بدون شرکت من در جلسه مطرح، تصویب و تمام شد.
وی گفت: این موضوع موجب واردشدن لطماتی به شهر و جبهه اصلاح طلبان شد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: مدیران نباید تغییر کنند مگر اینکه الزام داشته باشند.
وی افزود: پاکدستی و مقابله با فساد و صدور 2بخشنامه نجفی در این راستا یکی از شاهکارهای ویژه دوره هفت ماهه گذشته است که تداوم آن می تواند مفید باشد.
الویری یادآور شد: تدوین برنامه سوم شهر تهران، رابطه با سازمان های مختلف و مجلس شورای اسلامی از جمله نکاتی است که باید به آن توجه داشت.
وی گفت: رابطه خوب با مجلس شورای اسلامی موجب گنجانده شدن هفت مصوبه در بودجه کشور به نفع شهرداری تهران شد.
پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران و نخستین جلسه این شورا در سال 97 به منظور بررسی موضوع استعفای شهردار تهران روز یکشنبه به ریاست محسن هاشمی رفسنجانی در حال برگزاری است. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورا #تهران #شورای #استعفا #اسلامی #موضوع #استعفای #شهردار #الویری #عنوان #تفاهم #رابطه #یکشنبه #مجلس #شهرداری #افزود #نخستین #چهارمین #پنجاه #بررسی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نجفی با روحیه جدیدی فعالیتش را ادامه دهد

*

*


X https://sport45.site/