مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4801 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رفع تصرف ۶۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهر ایلام

مازندشورا: ۶۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی شهر ایلام با حكم قضایی توسط یگان حفاظت از اراضی اداره كل راه و شهرسازی استان رفع تصرف شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان ایلام در این عملیات ۶۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی تصرف شده از سوی افراد سودجو در محله هانیوان و انتهای بلوار شهید صدوقی شهر ایلام رفع تصرف شد.

مدیركل راه و شهرسازی استان در خصوص رفع تصرف ارضی ملی گفت: با عنایت به تاكیدات مقام معظم رهبری در خصوص حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی، این اداره كل با تشكیل یگان حفاظت از اراضی بیش از گذشته در راه حفاظت از اراضی ملی و برخورد با متصرفین تلاش خواهد كرد و به افراد سودجو فرصت تعرض به بیت المال را نخواهد داد.

میرجعفریان از همه مردم عزیز استان خواست چنانچه قصد خرید املاك در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند ابتدا استعلامات لازم در این خصوص از طریق اداره كل راه و شهرسازی بعمل آورده و از خرید هر گونه اراضی فاقد سند مالكیت رسمی از افراد سودجو پرهیز نمایند.

لازم به ذكر است جهت جلوگیری از تصرف مجدد اراضی ملی و دولتی اداره كل راه و شهرسازی استان اقدام به حفر كانال در اطراف این زمین‌ها نمود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - شهرسازی - استان - اداره - سودجو - افراد - ایلام - حفاظت -

مطالب مرتبط با : رفع تصرف ۶۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهر ایلام
نظر شما در مورد : رفع تصرف ۶۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهر ایلام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها