تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48015 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استفاده ازالمان های نوروزی درحوزه فرهنگ‌سازی

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی گفت: المان های نوروزی باید به عنوان یک شاخص در حوزه فرهنگ‌سازی مدنظر قرار گیرد.

مازندشورا:امیر شهلا صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شادمانی و سروری که از اکران آثار هنری در شهر ایجاد می‌شود در مراودات اجتماعی و بهبود معاشرت شهروندان با یکدیگر تاثیرگذار است.

وی افزود:ضروری است مدیریت شهری با جلب مشارکت همه هنرمندان، به بهترین نحو ممکن از پتانسیل المان‌های هنری در راستای ایجاد شهری زیبا و پرنشاط استفاده کند.

عضو شورای شهر مشهد خاطر نشان کرد: چنانچه روحیه شهروندان، روحیه لطیف و بانشاطی باشد، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی پیش نخواهد آمد.

رئیس شورای  خراسان رضوی در ادامه گفت: به‌طور قطع ضروری است در بحث المان‌های موقت شهری نیز همانند دیگر حوزه‌های کاری با مدیریت صحیح هزینه‌ها از اسراف و زیاده‌روی جلوگیری شود.

شهلا خاطر نشان کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه اکران آثار هنرهای شهری، امری پسندیده است زیرا المان‌های هنری باعث ایجاد نشاط اجتماعی و ارتقاء روحیه شهروندان می‌شوند.

رئیس شورای شهرستان مشهد در ادامه بیان داشت: المان‌های هنری باید دارای مفاهیم و مضامین فرهنگی و اجتماعی باشند و به عنوان یک شاخص در حوزه فرهنگ‌سازی مدنظر قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: جذب مشارکت حداکثری هنرمندان و صاحب‌نظرانی که دارای ذوق و سلیقه در  آرایش و زیباسازی شهر هستند، مدنظر ما در شورای شهر است و از تمامی سلیقه‌ها و نگاه‌ها در این حوزه استفاده می‌کنیم تا با کمک یکدیگر شهری زیباتر و پرنشاط‌تر از گذشته داشته باشیم.

شهلا با اشاره به رضایت مردم و کارشناسان از اقدامات شهرداری مشهد در استقبال از بهار، گفت: براساس نتایج نظرسنجی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است، در مجموع شهروندان و زائران از نحوه زیباسازی شهر، مبلمان شهری و المان‌های نوروزی رضایت نسبی داشتند.

رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی گفت: باوجود اینکه ما در دوره انتقالی قرار داشتیم و بسیاری از بودجه‌ریزی‌ها توسط همکاران دوره قبل انجام شده بود، اما توانستیم در فرصتی محدود، فضایی قابل اتکا و اعتماد در شهر مشهد ایجاد کنیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورای #المان‌های #شورا #شهروندان #اجتماعی #ایجاد #استفاده #شورای شهر #روحیه #ادامه #زیباسازی #رضایت #بسیاری #مدنظر #دارای #هنرمندان #فرهنگ‌سازی #نوروزی #اکران #یکدیگر #مدیریت #ضروری #مشارکت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : استفاده ازالمان های نوروزی درحوزه فرهنگ‌سازی

*

*


X https://sport45.site/