تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48018 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایجاد خط دوچرخه‌سواری در اولویت

مازندشورا: شهردارآنلاین: مشاور شهردار کرمان در حوزه ترافیک و حمل‌ونقل شهری گفت: در طرح جامع ترافیک شهر کرمان ۱۷ خط ویژه‌ دوچرخه‌سواری در طرح جامع ترافیک شهر کرمان پیش‌بینی شده است.

مازندشورا:رضا حکاک‌زاده پیش از ظهر یکشنبه در کارگروه مشورتی معماری، و شهرسازی شهرداری کرمان که با حضور سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان و با موضوع بررسی طرح بازآفرینی محله‌ گلبازخان و پیاده‌راه‌سازی میدان توحید برگزار شد، گفت: یکی از خطوط دوچرخه‌سواری که اجرای آن اولویت‌ بالایی دارد، خط میدان شورا تا میدان توحید است.

وی ادامه داد: بخشی از مسیر فلسطین، توحید و کاظمی حتماً باید زیر پوشش خطوط دوچرخه‌سورای قرار گیرد.

مشاور شهردار در حوزه ترافیک و حمل‌ونقل شهری با بیان اینکه سفرهای زیر پنج کیلومتر را می‌توانیم با دوچرخه پوشش دهیم، گفت: ۳۰ درصد سفرها در شهر کرمان زیر پنج کیلومتر هستند که می‌توانند با ترافیک غیرموتوری پوشش داده شوند.

حکاک‌زاده با اشاره به تقسیم‌بندی شهر کرمان به ۱۳۰ ناحیه‌ ترافیکی گفت: ناحیه‌ هشت، مرکزی‌ترین ناحیه‌ شهر کرمان است که خیابان‌های شریعتی، امام، میرزارضا کرمانی، کاظمی و میدان توحید را شامل می‌شود و بازار کرمان در وسط این ناحیه قرار دارد.

وی افزود: در رده‌بندی ترافیکی نیز خیابان‌های کاظمی و طالقانی، خیابان‌های درجه دو محسوب می‌شوند که باید با خطوط دوچرخه‌سواری و حمل‌ونقل عمومی تقویت شوند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #کرمان #توحید #میدان #ناحیه‌ #دوچرخه‌سواری #خیابان‌های #کاظمی #ترافیکی #حکاک‌زاده #شهردار #کیلومتر #حمل‌ونقل #ترافیک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ایجاد خط دوچرخه‌سواری در اولویت

*

*


X https://sport45.site/