مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4802 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 -ساعت : 22:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر کل راه وشهرسازی مازندران :

ارتقاء ایمنی راه های ارتباطی بابل با جدیت در حال اجراست

مازندشورا: مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان بابل از اقدامات گسترده ایمن سازی در سطح محورهای این شهرستان خبرداد و گفت : ارتقاء ایمنی در سطح محورهای مذکور با جدیت در حال اجراست .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مهندس حیدر نوروزی در این نشست که با حضور استاندار مازندران ، معاون عمرانی استاندار ،نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ،مدیران دستگاههای اجرایی استان و روسای ادارات این شهرستان در محل فرمانداری بابل برگزار شد اظهار داشت : شهرستان بابل از جمله شهرستان هايی بوده که از لحاظ جغرافیایی و شرایط توپوگرافی بسیار مهم و حساس است. لذا می طلبد تا راههای ارتباطی آن همواره ایمن و استاندارد باشد.

وی ادامه داد : از این رو این اداره کل با محدودیت های اعتباری و مالی توانسته اقدامات درخور توجه ای در زمینه ایمن سازی در سطح جاده های این شهرستان را به اجرا گذارد .

مهندس نوروزی ادامه داد : در سال گذشته بیش از 12 درصد از علائم منصوبه در استان ، در سطح جاده های بابل بوده است. وی گفت : در راستای ایمن سازی نیز نصب 22 کیلومتر نیوجرسی و اجرای روکش آسفالت به مقدار بالای 60 کیلومتر در سطح محورهای بابل از جمله محور بابل _ آمل جدید ، بابل _ آمل قدیم ، محور گنج افروز و شهید صالحی به اجرا درآمده است .

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در حوزه توسعه راهها نیز در حوزه بابل خاطر نشان ساخت : در حال حاضر بیش از 15 دستگاه پل توسط این اداره کل در جاده های بابل در دست احداث است .

مهندس نوروزی در ادامه به حوزه راه روستایی اشاره و اظهار داشت : این اداره کل مشارکت مثبت و خوب روستاییان در سال گذشته بیش از 200 کیلومتر از راههای روستایی این شهرستان را بهسازی و آسفالت نمود .

مهندس نوروزی درخصوص اقدامات این اداره کل در حوزه مسکن مهر نیز عنوان نمود : نزدیک به 14 هزار واحد مسکن مهر در شهرستان بابل تا به امروز به بهره برداری رسیده و یا در حال اجراست .

مهندس نوروزي در اين نشست برتعامل و برادري در بين مديران استاني و شهرستاني و حس مسوليت پذيري در انجام امور محوله تاكيد و عنوان كرد : همدلي و هماهنگي و احترام متقابل از جمله فاكتورهاي مهم در ارائه يك كار موفق در يك مجموعه بوده ، لذا از همه عزيزان تلاشگر در دستگاه هاي اجرايي استان انتظار ايجاد چنين فضايي را داشته و دارم.

گفتنی است در این نشست استاندار مازندران ، فرماندار شهرستان بابل و همچنین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در طی سخنانی از اقدامات و فعالیت های مجموعه راه و شهرسازی در محورهای ارتباطی بابل تشکر و قدردانی نموده و خواستار تلاش بیشتری در جهت توسعه و ایمن سازی محورهای مذکور شدند.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - اداره - مهندس - استان - مازندران - نوروزی - کیلومتر - ارتباطی - شهرسازی - ادامه - استاندار - محورهای - اقدامات - توسعه - عنوان - مجموعه - روستایی - دستگاه - اظهار - شورای - اجراست - اسلامی - راههای - گذشته - آسفالت -

مطالب مرتبط با : ارتقاء ایمنی راه های ارتباطی بابل با جدیت در حال اجراست
نظر شما در مورد : ارتقاء ایمنی راه های ارتباطی بابل با جدیت در حال اجراست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها