تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48021 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیریت شهری نیاز به پاکدستی دارد نه زور بازو

مازندشورا: شهردارآنلاین: حسن رسولی عضو شورای شهر تهران گفت: مدیریت ارشد شهری بیش از زور بازو نیاز به تجربه سالم و پاکدستی دارد.

مازندشورا:حسن رسولی با بیان اینکه شورای پنجم با ۲۱ رای به دکتر نجفی رای داد چون مطالعات ما نشان می داد ایشان مدیر موفقی خواهد بود و اقتضائات مدیریت شهری با ۵۲ هزار میلیارد بدهی این را ثابت می کرد که نیاز به مدیری پاکدست و لایق داریم.

وی اضافه کرد: جایگاه شهردار و مدیریت شهری نیازی به زور بازو و توانایی جسمی به آن معنا ندارد بلکه ما به فردی مانند نجفی نیاز  داریم که با عصاره چهل ساله مدیریت موفق بتواند ایرادات مدیریت شهری را اصلاح کند.

رسولی گفت: ای کاش امروز نجفی در پیگیری سند تغییر و تحول به جای طرح موضوع استعفا اعلام می کرد کدام یک از ۱۲ گزارش او به دستگاه های قضایی درباره سوءمدیریت مالی مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی گفت: سخنگوی قوه قضاییه رسما اعلام کرد نفر دوم مدیریت شهری در دوره قبل در بازداشت است، من هنوز نمی دانم سرنوشت این پرونده به کجا رسیده اما بحث سفره هفت سین و حرکات چند دختر معصوم به جای اخبار فسادها در راس اخبارها قرار گرفته.

وی گفت: امیدوارم با اصلاحاتی که صورت می گیرد این نابرابری ها از بین برود و شاهد چنین اخبار و نابرابری هایی در رسانه ها نباشیم. با توجه به مسائلی که در حوزه مدیریت شهری وجود دارد تاکید می کنم اهمیت حضور دکتر نجفی فراتر از  آن است که به اعتقاد شخصی و بیماری استعفا بدهد. یادآوری می کنم پیش از انتخاب آقای نجفی به همراه آقای مسجدجامعی دو موضوع را با ایشان مطرح کردیم.

این عضو شورای شهر تهران گفت: بحث اول ما با نجفی پیش از انتخاب ایشان صحت شان بود و موضوع دوم اینکه تا آخر با ما بماند و هوس رفتن به پاستور را نداشته باشد.

رسولی اضافه کرد: شما با اعتباری که دارید می توانید به وضعیت مثبت فعلی تداوم ببخشید ضمن اینکه با همراهی دولت و شهرداری شاهد اقدامات خوبی بودیم، از ایجاد فاینانس، حضور سرمایه گذاران در مدیریت شهری و ...

وی گفت: نجفی در دولت است، مجلس و شورای اسلامی و دولت دست در دست هم دادند و مبارزه با فساد در راس امور است و در این شرایط نباید مدیریت شهری را رها کرد.

رسولی  ادامه داد: به صدا و سیما عرض می کنم که در هفت ماه گذشته حتی یک مورد اختلاس در شهرداری دیده نشده است شورای شهر هم حتی یک ریال بابت آن سفره ۱۴ میلیونی پرداخت نکرده است این نشان دهنده تحولی بزرگ در شهرداری است.

وی گفت: ما از انتخاب شهردار جدید ناتوان نیستیم اما ما نمایندگان مردمیم، شما با این کناره گیری به مدیریت شهری و سرمایه اجتماعی لطمه می زنید.

وی در خاتمه گفت: ما برنامه سوم را در دست داریم، کارآمدترین برنامه در ۴۰ سال اخیر کشور. انتظار داریم نجفی بماند، درمان شود و پایان تیر ماه چارچوب این برنامه با حضور ایشان تصویب شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مدیریت #شورای #شورا #رسولی #برنامه #شهرداری #اینکه #موضوع #داریم #سرمایه #بماند #شورای شهر #اعلام #شهردار #اضافه #استعفا #گرفته #اخبار #نابرابری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مدیریت شهری نیاز به پاکدستی دارد نه زور بازو

*

*


X https://sport45.site/