تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 48027 چاپ به اشتراگ گذاشتن

زهرا نژاد بهرام در گفت‌و گو با شهردارآنلاین:

بعید است نجفی دوباره استعفا بدهد/ در صورت استعفای دوباره چاره دیگری می‌اندیشیم

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران گفت: ما با رای ندادن به استعفای نجفی تلاش کردیم تا اگر شهردار حمایت مجدد ما را می‌خواهد بار دیگر از او حمایت کنیم و من بعید می‌دانم که او باز هم تصمیمی بر استعفا داشته باشد.

مازندشورا:زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با شهردارآنلاین در خصوص برخورد شورا با  استعفای  احتمالی مجدد نجفی گفت: اینطور نیست که اگر بازهم نجفی استعفا دهد شورا با آن مخالفت کند. 

او در پاسخ به این سوال که برخی از اعضا گفته‌اند اگر نجفی ده بار هم استعفا دهد ما مخالفت می‌کنیم در آن صورت تکلیف شهرداری چه می‌شود، گفت: چنین مطلبی درست نیست چرا که ما در قبال مردم مسئولیم، آنها از ما برای اداره شهر انتظار دارند و به همین دلیل در صورت استعفای مجدد نجفی، شورا چاره دیگری برای آن پیدا خواهد کرد.

عضو هیئت رییسه شورای شهر ادامه داد: ما تلاش کردیم تا اگر نجفی حمایت مجدد ما را می‌خواهد بار دیگر از او حمایت کنیم و من بعید می‌دانم که او باز هم تصمیمی بر استعفا داشته باشد.

او همچنین با اشاره به اینکه عده‌ای تلاش می‌کردند، این استعفا را بهانه‌ای برای پایان شایعات جلوه دهند گفت: استعفای نجفی حقیقی بود و تلاشی برای پایان شایعات نبود، چرا که کارنامه او قابل دفاع است و تا کنون هم، هم همکارانشان و هم ما اعضای شورا از او دفاع کرده‌ایم.

نژاد بهرام افزود: به عنوان نماینده مردم بعید می‌دانم این استعفا تلاشی برای تلاشی برای دور شدن از حواشی باشد، نجفی تاکید کرده که مهمترین دلیل استعفایش همان بیماری است، به نظر من این کارنامه و عملکرد دیگر جایی را برای وارد شدن به عرصه حاشیه و بگو مگو ها نمی گذارد.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استعفا #شورا #تلاشی #بهرام #استعفای #پایان #شورای شهر #شایعات #می‌دانم #کارنامه #مخالفت #دوباره #شهردارآنلاین #دیگری #رییسه #شورای #حمایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بعید است نجفی دوباره استعفا بدهد/ در صورت استعفای دوباره چاره دیگری می‌اندیشیم

*

*


X https://sport45.site/