مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4803 -تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 -ساعت : 14:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشاور کارگروه فناوری مالی مجمع جهانی اقتصاد:

سرمایه گذاران خارجی به اجرای پروژه های کلان در تهران علاقه مندی

مازندشورا: عضو هیات مشاور کارگروه فناوری مالی مجمع جهانی اقتصاد از علاقه مندی سرمایه گذاران کشورهای مشترک المنافع برای اجرای پروژه های کلان در شهر تهران خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|جاناس باربریزبا اشاره به دیدار خود با دکتر شهرام گیل آبادی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اظهار کرد: در این دیدار اعلام شد که شهر تهران دارای سه هزار کیلومتر فیبر نوری است که این نشان می دهد تهران ظرفیت های زیادی دارد و ما نیز علاقه مند به طرح پیشنهادات خود برای اجرای پروژه های شهر هوشمند در تهران هستیم.
عضو هیات مشاور کارگروه فناوری مالی مجمع جهانی اقتصاد گفت: در حال حاضر در بسیاری از نقاط جهان شهرداري ها و دولت هاي محلي به سرمايه گذاري شراکتي بخش هاي عمومي و خصوصي که ppp خوانده می شود علاقه مند شده اند چرا که هم امکان فراهم شدن زيرساخت هاي شهري محقق می کند و هم ارزش افزوده به همراه دارد.
وی به اهمیت جلب مشارکت بخش عمومی و خصوصی در اجرای پروژه های کلان در شهرهای بزرگ تاکید کرد و افزود: مدیریت شهری تهران، چشم اندازهایی در خصوص توسعه حمل و نقل شهری و پیاده سازی الگوهای لازم برای شهر هوشمند را مشخص کرده است و این از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که برای اجرای پروژه ها بستر لازم فراهم است.باربریز با بیان اینکه تهران باید به خاطر برخورداری از بستر شهر هوشمند افتخار کند، گفت: از منظر pppبرخورداری از شبکه شهری و فضای سایبری برای بهره مندی از اطلاعات شهری می تواند به هر چه سریعتر انجام شدن پروژه های کلان کمک کند.
عضو هیات مشاور کارگروه فناوری مالی مجمع جهانی اقتصاد از علاقه مندی خود برای بازدید از رصد خانه شهر تهران سخن گفت و افزود: مدیریت شهری تهران گام های بزرگی برای ایجاد زیرساخت برداشته است.
عضو هیات مشاور کارگروه فناوری مالی مجمع جهانی اقتصاد که برای سخنرانی در خصوص اهمیت مشارکت مدیریت شهری در کلان شهر ها با بخش خصوصی و عمومی برای سرمایه گذاری در نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران در برج میلاد تهران حضور پیدا کرده بود، با ابراز خرسندی از اینکه به تهران سفر کرده است ، گفت: تهران شهر رنگ ها است و با آنکه نخستین بار است به آن سفر می کنم اما اطمینان دارم گردشگر در آن احساس تنهایی ندارد چرا که مردم تهران مهمان نوازی خاصی دارند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - پروژه - جهانی - کارگروه - علاقه - مشاور - اجرای - فناوری - اقتصاد - هوشمند - مدیریت - اهمیت - افزود - خصوصی - سرمایه گذار - نخستین - اینکه - زیادی - سرمایه - دیدار - فراهم - مشارکت - عمومی -

نظر شما در مورد : سرمایه گذاران خارجی به اجرای پروژه های کلان در تهران علاقه مندی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها