کشف 98 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مازندران

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 48034 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد

کشف 98 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مازندران

مازندشورا: رئیس پلیس آگاهی مازندران از کشف 98 هزار و 600 نخ سیگارخارجی قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال در شهرستان ساری خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، ذبیح‌الله پهلوانی گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه و فروش انواع کالاهای دخانی قاچاق در شهرستان ساری شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های قضایی متهم را دستگیر و در بازرسی از محل نگهداری کالای قاچاق توسط وی 98 هزار و 600 نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر 200 میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: اموال کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

پهلوانی با اشاره به اینکه خرید، فروش و استفاده از کالاهای خارجی ضربه به اشتغال و تولیدات داخلی است و منجر به رواج بیکاری در جامعه خواهد شد از مردم خواست: برای حمایت از اشتغال و تولیدات داخلی، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق مرتب را در اسرع وقت به پلیس110 اعلام کنند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قاچاق #کالاهای #آگاهی #خارجی #مازندران #قضایی #کالای #تولیدات #داخلی #اشتغال #اموال #شناسایی #شهرستان #سیگار #پهلوانی #مبارزه #عاملان #ماموران #انواع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف 98 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مازندران

*

*


X https://sport45.site/