اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48042 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل خبر داد

اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

مازندشورا: مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از اطفای آتش‌سوزی مهیب در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:علیرضا اکبری امروز در شهرستان آمل، اظهار کرد: آتش‌سوزی مهیب شب گذشته در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل رخ داد که با تلاش عوامل اطفای حریف و آتش‌نشانان به صورت کامل مهار شده و خاموش شد.

وی افزود: آتش‌سوزی با حجم وسیع و گسترده روبرو بوده و چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار برای خاموش کردن این آتش‌سوزی با سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل تصریح کرد: پنج نفر از کارگران این شرکت نساجی مصدوم شده و دچار سوختگی زیاد شده که در این چهار مرد و یک زن به مراکز درمانی اعزام شدند. 

این مسؤول با اعلام اینکه بیش از یک ساعت برای اطفای حریق زمان صرف شد، ادامه داد: علت دقیق آتش‌سوزی در دست کارشناسی است.

اکبری با بیان اینکه علت اصلی حادثه با مشاهدات اولیه امکان‌پذیر نیست، بیان کرد: پس از بررسی دقیق کارشناسان رسمی سازمان آتش‌نشانی علت حادثه اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عوامل اطفای حریق و آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت و جراحت نشدند، گفت: خسارت وارد شده با توجه به وسعت تخریب این واحد بافت پارچه سنگین بوده و میزان دقیق آن برآورد می‌شود.

86012/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آتش‌سوزی #اطفای #حادثه #اینکه #نساجی #آتش‌نشانی #اعزام #اعلام #سنگین #عوامل #صنعتی #اکبری #عملیات #آتش‌نشانان #خاموش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

*

*


X https://sport45.site/