مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 48042 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 -ساعت : 06:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل خبر داد

اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

مازندشورا: مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از اطفای آتش‌سوزی مهیب در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:علیرضا اکبری امروز در شهرستان آمل، اظهار کرد: آتش‌سوزی مهیب شب گذشته در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل رخ داد که با تلاش عوامل اطفای حریف و آتش‌نشانان به صورت کامل مهار شده و خاموش شد.

وی افزود: آتش‌سوزی با حجم وسیع و گسترده روبرو بوده و چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار برای خاموش کردن این آتش‌سوزی با سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل تصریح کرد: پنج نفر از کارگران این شرکت نساجی مصدوم شده و دچار سوختگی زیاد شده که در این چهار مرد و یک زن به مراکز درمانی اعزام شدند. 

این مسؤول با اعلام اینکه بیش از یک ساعت برای اطفای حریق زمان صرف شد، ادامه داد: علت دقیق آتش‌سوزی در دست کارشناسی است.

اکبری با بیان اینکه علت اصلی حادثه با مشاهدات اولیه امکان‌پذیر نیست، بیان کرد: پس از بررسی دقیق کارشناسان رسمی سازمان آتش‌نشانی علت حادثه اعلام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عوامل اطفای حریق و آتش‌نشانان در این حادثه دچار مصدومیت و جراحت نشدند، گفت: خسارت وارد شده با توجه به وسعت تخریب این واحد بافت پارچه سنگین بوده و میزان دقیق آن برآورد می‌شود.

86012/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آتش‌سوزی - اطفای - حادثه - اینکه - نساجی - آتش‌نشانی - اعزام - اعلام - سنگین - عوامل - صنعتی - اکبری - عملیات - آتش‌نشانان - خاموش -

نظر شما در مورد : اطفای آتش‌سوزی مهیب یک واحد نساجی در شهرک صنعتی آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها