بازگشت به شرایط قبل‌ از تخلیه برای مستأجر‌ شهرداری زیراب

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 06:30

کد مطلب: 48045 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با تعامل شهرداری‌ محقق می‌شود

بازگشت به شرایط قبل‌ از تخلیه برای مستأجر‌ شهرداری زیراب

مازندشورا: مهلت‌ سه ماهه برای بازگشت به شرایط قبل‌ از تخلیه اسباب و اثاثیه مستأجر‌ شهرداری زیراب اقدامی بود که در واکنش به تخلیه قانونی منزل مسکونی یک خانواده متوفی که مستاجر شهرداری زیراب بود، اندیشیده شده است.

مازندشورا: با تیتر رفتار دور از انتظار شهرداری زیراب نسبت به تخلیه اسباب و اثاثیه یک خانواده بی‌سرپرست  با واکنش‌های مردمی مواجه‌ شد که شامل جویایی از وضعیت خانواده مورد‌ نظر تا تأکید بر اجرای قانون و یا اولویت کمک‌به همنوع در نوسان‌ بود.

پیگیری رئیس‌شورای شهر زیراب، دستور‌ فرماندار برای کمک به خانواده‌ای که با شکایت شهرداری شاهد تخلیه اسباب‌ و اثاثیه وی در زیراب بودیم و تلاش استانی برای ارائه مهلت سه ماهه به این خانواده برای اتمام سال تحصیلی و اعلام آمادگی برای تحویل کلید سه باب واحد ساختمانی برای این خانواده توسط همشهری‌ها از نکات پر‌رنگ این رخداد‌ بود که مقرر‌ شد در آینده نزدیک، قرارداد بین‌ شهرداری و مستأجر آن برای تمدید حضور خانواده کارمند فوت‌ شده شهرداری منعقد‌ شود.

آنچه لازم به ذکر‌ مجدد ‌است لزوم اجرای قانون و احترام به آن است ولی تدابیر لازم برای به‌حداقل‌ رساندن هزینه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اجرای قانون هم باید مورد‌ نظر قرار‌ گیرد.

تذکر‌های چند‌ باره شهرداری زیراب برای اجرای قانون‌ و تخلیه بدون‌ تنش واحد ساختمانی و تلاش برای حل مسالمت‌آمیز موضوع توسط شهرداری زیراب که در گذشته‌ انجام شد، جای تقدیر‌ دارد ولی کافی نبود و آنچه در ذهن افکار عمومی باقی می‌ماند تخلیه همراه با خشونت واحد ساختمانی است و شهرداری و شورای‌شهر می‌توانند برای چنین مواردی با آینده‌نگری بیشتر و ارائه راهکار‌های جایگزین که بدون‌ شک همراه با صبوری‌ و سعه‌صدر همراه‌است، اقدام کنند که استفاده از مسیرهای اخلاقی همواره با حمایت‌ و پشتیبانی مردمی همراه است که دست‌یابی به این مقصود و تعمیق تعامل بین شهرداری و مردم، راه‌حل بسیاری از مشکلات است.

------------------------

گزارش: عمران اکبرنژاد

--------------------------

86015/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #شهرداری #زیراب #خانواده #تخلیه #اجرای #ساختمانی #قانون #همراه #شورا #مورد‌ #ارائه #بدون‌ #اقدام #خبرگزاری #گزارش #شکایت #مسکونی #اثاثیه #تعامل #مردمی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازگشت به شرایط قبل‌ از تخلیه برای مستأجر‌ شهرداری زیراب

*

*


X https://sport45.site/