نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت،  ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 17:12

کد مطلب: 48049 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت، ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97

مازندشورا: اولین نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت ، ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97 انجام شد .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس عبداله بهادری مدیر کل راه و شهرسازی استان در این جلسه ضمن اعلام خط مشی اجرایی پروژه های عمرانی و راهسازی در سال جدید برنظارت دقیق به منظور ارتقاء کیفیت اجرای پروژهها تاکید خاص نمودند . همچنین در این نشست بر اجرای دقیق بخشنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ارتقاء کیفی و نیز اعمال جرائم بر کارهای خارج از استاندارد تاکید گردید.

مهندس سید محمد نظری مدیر ساخت و توسعه راه های مازندران نیز در این جلسه حضور مستمر و پیوسته همکاران مشاور در محل پروژه بمنظور کنترل کیفی را ضروری برشمرده و استفاده و بهره گیری از ابزار و تکنولوژی جدید به جهت ارتقاء کیفیت را لازم دانستند.

 مهندس نظری ضمن ارائه گزارش کاملی از پروژه های در حال انجام و پروژه های تجمیعی برابر فهرست بهاء سال 97 از مشاورین خواست باتوجه به پیشرفت  روز افزون مصالح و تکنولوژی نوین در صنعت راهسازی  فراگیری آموزش و بهنگام شدن ناظرین مشاور باید در دستورکار قرار گیرد.

مهندس نظری تصریح نمود:  کلیه پروژه ها بایستی براساس برنامه زمان بندی انجام  و همواره از انجام کالاهای غیراستاندارد خودداری و براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در سالجاری کلیه مشاورین و پیمانکاران مکلف به استفاده ار کالاهای ایرانی می باشند.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #پروژه #مهندس #مشاورین #ارتقاء #مشاور #برنامه #استفاده #تکنولوژی #کالاهای #براساس #تاکید #اجرای #استان #گزارش #مازندران #مدیریت #کیفیت #شهرسازی #ناظرین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نشست تخصصی مدیر کل راه و شهرسازی با مدیریت ساخت، ناظرین و مشاورین پروژه در سال 97

*

*


X https://sport45.site/