تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 11:12

کد مطلب: 48062 چاپ به اشتراگ گذاشتن

صیادان متخلف بوشهری محکوم به پاکسازی ساحل

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: قاضی دوستدار محیط زیست 2 صیاد متخلف را به پاکسازی نوار ساحلی این شهر و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

مازندشورا:حسین دلشب یکشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: این صیادان متخلف به جرم صید غیر مجاز از خلیج فارس توسط ماموران یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست دستگیر و به مراجع قانونی تحویل شده بودند. 
وی بیان کرد: قاضی حامی محیط زیست با توجه به میزان قابل توجه آسیب وارد شده به چرخه حیات دریا بر اثر انجام صید غیر مجاز توسط این 2 صیاد متخلف آنان را مکلف کرد که به مدت سه ماه در روزهای جمعه با هماهنگی نیروی انتظامی و کلانتری تحت نظارت ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست استان نوار ساحلی از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا گمرک شهر بوشهر پاکسازی کنند. 
دلشب ادامه داد: همچنین این صیادان متخلف به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. 
وی بیان کرد: قاضی 'امین الله انصاری' اداره کل حفاظت محیط زیست و کلانتری را موظف به ارائه گزارش هفتگی از اجرای حکم این صیادان متخلف به دادگاه کرده است. 
دلشب یادآورشد: این قاضی هدف از صدور این حکم را فرهنگ سازی و تاکید بر رعایت همه مسائل مرتبط با محیط زیست عنوان و مردم را به رعایت اصول و قوانین مربوط به حفاظت محیط زیست دعوت کرد. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #حفاظت #متخلف #صیادان #رعایت #کلانتری # دلشب #ماموران #محکوم #پاکسازی #اداره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : صیادان متخلف بوشهری محکوم به پاکسازی ساحل

*

*


X https://sport45.site/