تاریخ انتشار : دوشنبه 20 فروردین 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 48092 چاپ به اشتراگ گذاشتن

40انجمن خیریه تحت حمایت شهرداری رشت

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای اسلامی رشت گفت: در زمان حاضر 40 مجموعه خیریه و مردم نهاد به صورت مستقیم مورد حمایت شهرداری این کلانشهر قرار دارند.

مازندشورا:سیدامیرحسین علوی در مراسم تجلیل از خیرین فعال در حوزه های اجتماعی در صحن شورا اظهار کرد: ردیف های بودجه قابل توجهی نیز در طول سال برای کمک به سایر فعالیت های اجتماعی اختصاص داده می شود.
وی با اشاره نگرش اعضای شورای پنجم رشت به حمایت از مجموعه های خیریه و مردم نهاد خاطرنشان کرد: فعالیت های خیریه باید هدفمند و در راستای خودکفایی و توانمند سازی اقشار آسیب پذیر هدایت شود.
رییس شورای اسلامی کلانشهر رشت تصریح کرد: در شورای پنجم بیش از اعمال هر دیدگاهی به اتخاذ تصمیمهای کارشناسی و کاربردی بر پایه تحقیقات علمی توجه می شود.
علوی اظهار داشت: حضور فعال خیرین به صورت منسجم و در قالب سمن ها همواره موجب اتفاقات خوبی در حوزه رفع آسیب های اجتماعی شده و نتایج مثبت آن باعث ایجاد انگیزه در مسئولان و متولیان امر شده است.
وی با بیان این که مردم رشت هرگاه و در هر حوزه ای که احساس نیاز کنند با روحیه جهادی و انقلابی خود پیش از مسئولان دست به کار شده و اتفاقهای بزرگی را رقم می زنند، اضافه کرد: این شور و نوعدوستی مردم ظرفیتی قابل توجه است که بایستی از آن به نحو احسن استفاده کرد.
در این مراسم جمعی از اعضای خیریه های فعال در حوزه اجتماعی تجلیل شدند.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اجتماعی #خیریه #شورا #شورای #مسئولان #شورای پنجم #اعضای #اظهار #حمایت #مراسم #تجلیل #خیرین #فعالیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 40انجمن خیریه تحت حمایت شهرداری رشت

*

*


X https://sport45.site/