مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 481 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 آذر 1393 -ساعت : 14:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نامه ای که جناب نماینده به وزیر آموزش و پرورش نوشتند و صدها نامه ای که ننوشتند!

در واکنش به دخالت نماینده بهشهر در تغییر مدیر آموزش و پرورش این شهرستان

نامه ای که جناب نماینده به وزیر آموزش و پرورش نوشتند و صدها نامه ای که ننوشتند!

مازند شورا: مایه خرسندی است که برخی از سایت‌های همسو با آقای نماینده، اسناد دخالت ایشان در عزل و نصب‌ مدیران را منتشر کردند تا افکار عمومی بفهمند یکی از مهمترین وظایفِ وکیل آنها در خانه ملت، چیست!؟

مازند شورا: تغییر مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در حالی که اسناد تلاش نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه برای ابقای آن مدیر بسیجی و جانباز با ۲۹ ماه و اندی خدمت! توسط سایت‌های مختلف منتشر شد، نشان از ایجاد یک فضای پرتنش مدیریتی در این شهرستان دارد.

هرچند این جابجایی که بالاخره باید اتفاق می‌افتاد، بسیار غیرمنتظره بود تا حدی که پرسنل اداره آموزش و پرورش نیز تنها دقایقی قبل از مراسم تودیع و معارفه متوجه آن شدند اما عصبانیت و انتقاد آقای نماینده نیز قابل تامل است.

مایه خرسندی است که برخی از سایت‌های همسو با آقای نماینده، اسناد دخالت ایشان در عزل و نصب‌ مدیران را منتشر کردند تا افکار عمومی بفهمند یکی از مهمترین وظایفِ وکیل آنها در خانه ملت، چیست!؟

چه خوب بود، اسناد عزل و برکناری برخی مدیرانی را که آقای نماینده تلاش‌های وافری در این زمینه انجام دادند نیز توسط همین سایت‌ها روی خروجی قرار می‌گرفت!

اگر فرض کنیم که آقای نماینده از زمان نمایندگی خود تاکنون برای عزل و نصب مدیر اداره، کارشناس، کارمند، رئیس دانشگاه، عضو هیئت علمی، فرماندار و حتی رئیس هیئت ورزشی به تعداد حداقل ۱۰۰ نفر، و برای هر کدام نیز چهار نامه پیگیری نوشته باشند، ایشان در خوشبینانه ترین آمار، حداقل ۴۰۰ نامه رسمی نوشته‌اند حالا بماند نامه‌های دست‌نویس و تلفن‌ها.

حال این سئوال مطرح است که آقای نماینده، در مدت حدود ۷ سال از عمر نمایندگی خود، چند نامه برای تعامل مدیران شهرستانی در امورات شهرستانی نوشته‌اند، چند نامه برای حل معضلات بیکاری منطقه نوشته‌اند و ایشان بفرمایند تا کنون موجبات ورود چند سرمایه‌گذار را برای سرمایه‌گذاری در شهرستان فراهم کرده‌اند که دارای طرح توجیهی و موفقیت در تحویل پروژه‌ها بوده‌اند.

جوزدگی آقای نماینده نه در این امورات بلکه در مجلس نیز هویداست که نمونه آن، پیشنهاد شتابزده اخیر ایشان در بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت بود که ایشان تاکید داشت ماده ۱۵این قانون باید به طور کلی حذف شود، که البته با آن مخالفت شد.

آقای نماینده! مدیر انقلابی و جانباز و بسیجی بودن، به تنهایی امتیاز نیست، چرا از نام بسیج و جانباز و انقلابی استفاده ابزاری می‌کنید؟ بسیجی همیشه آماده و مامور به خدمت در هر سنگری است چون به میز و صندلی تعهد نداده بلکه به آرمان و ارزش‌ها تعهد داده، جانباز جز رضای خدا چیزی نمی‌خواهد و گوش به فرمان و لبیک‌گوی حق و واقعیت است و فرد انقلابی فردی است که خود را فدای مصلحت جمع می‌کند و خودخواه نیست، تحول‌گرا است و اگر مسئولیتی بر دوش او گذاشته شده، در همان روز معارفه، تودیع خود را می‌نویسد و هر روز منتظر تغییر و حضور در میدان جدیدی است.

مدیری که از او دفاع می‌کنید، در را به روی خود می‌بندد و میگوید من رئیس هستم! آیا صندلی و آن اداره میراث پدرش بود که حق خود را مطالبه می‌کند؟

آن صندلی و آن تجهیزات به قیمت خون شهدایی است که جان در کف گذاشته و برای دفاع  از ناموس و شرف، پا به میدان گذاشته‌اند!

آقای نماینده خیالش راحت باشد که حتی اگر آقای ثلاثی و امثال ایشان هم ماندگار می‌شدند‌، باز هم او نمی‌تواند برنده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهشهر نکا و گلوگاه باشد!

به جای این کارها بهتر است این روزها به فکر سفر آقای وزیر برای بازدید از سد گلورد و ... باشد که بتواند مشکل حداقل ۵ هزار بهره‌بردار بخش کشاورزی را حل کند.

آزاده بابانژادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش و پرورش - مازندران - مقیمی - قاسمی - بهشهر - -

نظر شما در مورد : نامه ای که جناب نماینده به وزیر آموزش و پرورش نوشتند و صدها نامه ای که ننوشتند!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها